RTX 3060 ile ne kazılır?

Şu an için eth'den karlı kazabileceğin hiç bir Coin yok. İlerde kartla eth kazımı biterse o zaman arayışa girersin. Ben de 1660 süper ile kazıyorum. 3-4 ay önce aylık 1.000 TL üzeri getiriyordu hatta 2. kartı alsam mı diye düşünüyordum, şimdi 400-500 TL arasına düştü, iyi ki hata yapıp yeni kart almamışım 1 yılda kart parası çıkmazdı. Durum bu, yapacak bir şey yok, benim PC ile işim yok, kendi kendine kazıyor işte, azda olsa kazanıyorum. Kazabildiğimiz kadar kazacağız, ne zaman artık eth kazamıyoruz o zaman başkalarına bakacağız yada bırakacağız.
hayırlısı olsun 26 mh kazan gtx 1060ı satmışsın sanırım bu 1660sp ile 37-38mh la kazıyorsundur.👏

Son düzenleme:
Geçtiğimiz yıllarda ETH 200 dolarlar civarındayken bir çok kişi Riglerinin fişini çekmişti günlük 160MH lerle 3-4 usd lik ETH kazabiliyorduk. Ancak biriken ETH leri satmayıp 2000 dolarlara çıktığında satınca gerçek faydasını gördük. Daha bekleyip 4000 lerden satmak da iyi olurdu tabi.

Geçtiğimiz yıllarda ETH 200 dolarlar civarındayken bir çok kişi Riglerinin fişini çekmişti günlük 160MH lerle 3-4 usd lik ETH kazabiliyorduk. Ancak biriken ETH leri satmayıp 2000 dolarlara çıktığında satınca gerçek faydasını gördük. Daha bekleyip 4000 lerden satmak da iyi olurdu tabi.
🤣 elektrik parasına eth almak yerine fişi çekip sistemi satıp bütün para ile 200 dolardan eth alıp bugün 4000 binden satmak daha mantıklı.

Bende 2 aydır satmıyorum, biriksin bakalım. Ne zaman 25.000 TL üzerine çıkarsa satarım.

🤣 elektrik parasına eth almak yerine fişi çekip sistemi satıp bütün para ile 200 dolardan eth alıp bugün 4000 binden satmak daha mantıklı.
Hahaha. Evet ama elektrik parasına ETH kazıldığı dönemde ortalık rig ve ekran kartı satışları ile doluydu ve o dönemde sistem para etmiyordu :(
Zaten böyle 4000 dolarlara çıkacağını bilseydim sistemi değil neler neler satar girerdim. hatta ETH 80 dolarlara düştüğü dönemi biliriz biz yaşlılar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı