RTX 3060 laptop önerisi

2 bin aboneli kanal hiç güven vermiyor. Doğru düzgün Max-Q ve Max-P karşılaştırması da bulamadım ama kendi arkadaşım ile kıyasladığımda net bir şekilde farkın az olduğunu gördüm.

2 bin aboneli kanal hiç güven vermiyor. Doğru düzgün Max-Q ve Max-P karşılaştırması da bulamadım ama kendi arkadaşım ile kıyasladığımda net bir şekilde farkın az olduğunu gördüm.

Abone sayısına göre güven mi? On bbinlerce abonesi olan kanal yanlış bilgi veriyor. Abone ile alaksı yok. Arkadaşının Monster'ını söyler misin acaba?

Aorus 15P KD öneririm. Soğutması inanılmaz iyidir.
Eksisi MUX yok.
115W fakat clock speedleri ve bazı diğer özellikleri ile 130W'a çok yaklaşıyor.
Ben TimeSpy'da 9043 puan aldım +80 Core ile. 25.1 düz olarak 8900 alıyor.
20.4'ten daha kalitelidir. 20000 lira verip 20.4 almak istemem açıkçası.
500 lira daha eklersen 25.1 var.

Ben 20k verip neden undurvolt edeyim? Ayrıca ince olmasının sebebi Max-Q ekran kartı 130W ile 75W arasında dağlar kadar fark var. İşlemciside 11800hdan çok güçsüz. Ayrıca MUX yok.
20.4 sorunsuz olan kasa mi?

Monster Tulpar 20.4 iyidir. TONGFANG kasa ve şuan indirimd3.

Ayni kasa almistim yilin baslarinda. Kasa plastik orta duzeyde, biraz agir makina. Toplam 4 kere geldi (ikisi sifir) bir olu piksel sorununu cozemediler. İade ettim. Pek tavsiye etmiyorum acikcasi. Biraz da isiniyordu. Valhallada 96-98 dereceleri gormuslugum var

Sizdekinin 20.3 olmadığına emin misiniz?

Abone sayısına göre güven mi? On bbinlerce abonesi olan kanal yanlış bilgi veriyor. Abone ile alaksı yok. Arkadaşının Monster'ını söyler misin acaba?

T7 v20.4 veya T5 v20.3 hangisi olduğunu hatırlamıyorum farklı arkadaşlarımda ikisi de var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…