RTX 3060 R7 5800HS laptop LoL'de düşük FPS veriyor

Soğutucu çözerse sorunu alabilirim tabi ki ama daha ilk oyunda ilk dakikasında böyle başlıyor ve devam ediyor tamamen aynı şekilde

Denetim masasından her ayrıntıyı ayarladım beceremedim mi bilmiyorum ama lol gibi düşük gereksinimli bir oyunda nasıl bu halde bu bilgisayar aklım almıyor
Hocam ayarlar derken yanlış bir şey yapmadığınızdan eminsiniz değil mi? Bu sorun ne kadar süredir var? Sadece LoL'de mi?

Oyun içi derecelerinizi atar mısınız ? Ona göre bakarız.
B740AC66-5056-48BC-9E74-E6019CA82604.jpeg
Hocam ayarlar derken yanlış bir şey yapmadığınızdan eminsiniz değil mi? Bu sorun ne kadar süredir var? Sadece LoL'de mi?
Sanmıyorum yanlış bir şey yaptığımı diğer oyunlarda da bazen bu sorunla karşılaşıyorum ama en çok lolde bu sıkıntı var yoksa yine genel bir sorun söz konusu 5 gün kötüyse bir gün bi bakıyorum iyi yeteri kadar olmasada

Sanmıyorum yanlış bir şey yaptığımı diğer oyunlarda da bazen bu sorunla karşılaşıyorum ama en çok lolde bu sıkıntı var yoksa yine genel bir sorun söz konusu 5 gün kötüyse bir gün bi bakıyorum iyi yeteri kadar olmasada
Allah Allah,çok ısınmıyor,bir servise gönderir misiniz ?

@Ftugay hocam sorunu cozebildiniz mi ben de 6800H olan versiyonunu kullanıyorum ve 1 yıldır su problemi çözemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı