RTX 3060 sistem için PSU önerisi

Samet07

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 5500 rtx 3060 12gb
Merhaba, hazır sistem aldım ve içinde Rampage 600W 80+ PSU var fakat bazı arkadaşlar çok kötü vs. dediler ve bende ilerleyen zamanlarda PSU değiştireceğim fakat şu anda bu elimdeki PSU idare eder mi beni? 6-7 aya kadar değiştirecegim ve sonrasında değiştireceğim çok pahalı olmayan önerilerinizi atarsanız sevinirim.

Sistem:
Gigabyte RTX 3060 eagle.
AMD Ryzen 5 5500.
A520 M-K anakart.
Rampage sailor kasa.

Takılı PSU: Rampage Autlet RMP-650-80PB 650W 14CM Siyah Fan 80 Plus Bronze Aktif Pfc Power Supply

Son düzenleme:
6-7 ay kadar kullanacağım ve sonrasında değiştireceğim çok pahalı olmayan önerilerinizi atarsanız
7 aylık bir süreç için şimdiden öneri yapmak doğru olmaz, piyasa çok değişiyor. Şahsen en yakın zamanda değiştirmenizi öneririm, riske atmaya gerek yok.

ben high power 500w ile kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. yeterli geliyor.

6-7 ay sonra alacaksanız neden öneri istiyorsunuz ki? Fiyatların ne olacağı hiç belli olmuyor.

6-7 ay sonra alacaksanız neden öneri istiyorsunuz ki? Fiyatların ne olacağı hiç belli olmuyor.

7 aylık bir süreç için şimdiden öneri yapmak doğru olmaz, piyasa çok değişiyor. Şahsen en yakın zamanda değiştirmenizi öneririm, riske atmaya gerek yok.

Daha önce de alabilirim fakat kesin değil, 6-7 ay içinde kesin değiştireceğim

1.500 tlye kadar

Aciliyeti nedir o kadar kötümü PSU?

Daha önce de alabilirim fakat kesin değil, 6-7 ay içinde kesin değiştireceğim

1.500 tlye kadar

Aciliyeti nedir o kadar kötümü PSU?

FSP hyper'a bakabilirsin. 650w.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…