Oyun RTX 3060 sistemde FIFA 23 30 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

thislaex

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte RTX 3060 Eagle
MSI Pro H610M-B
Intel I3 12100F
Kingston Fury 2x16 Ram
Zalman N5 MF Kasa
Meslek
Yazılım
RAM
16 GB 3200mhz
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB
Anakart
MSI Pro H610m-b
İşlemci
İntel i3 12100f
Belki kasma sorununu çözmüslerdir diye FIFA 23 aldım bugün Steam'den, indirdigimde 30 FPS'i gecemedim ve gözlerim acıdı oynarken bildiğin. Steam'den iade istedim direkt.

Sorunu forumdan araştırdigimda anlatılan cozumlere de baktım ve uyguladım etki etmedi. Çözümü bilen arkadaşlar varsa konu altında yazarsa sorunu yaşayan arkadaşlar uygulayabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki kasma sorununu çözmüslerdir diye FIFA 23 aldım bugün Steam'den, indirdigimde 30 FPS'i gecemedim ve gözlerim acıdı oynarken bildiğin. Steam'den iade istedim direkt.

Sorunu forumdan araştırdigimda anlatılan cozumlere de baktım ve uyguladım etki etmedi. Çözümü bilen arkadaşlar varsa konu altında yazarsa sorunu yaşayan arkadaşlar uygulayabilirler.
Kasa'ya bak bir ekran kartı yerinde mi

Kasa'ya bak bir ekran kartı yerinde mi?

Yerinde dostum 😂 oyunda sıkıntı var ağır oyunların hepsini akıcı oynuyorum. Sıkıntının parçadan alakalı oludugunu zannetmiyorum.

Yerinde dostum 😂 oyunda sıkıntı var ağır oyunların hepsini akıcı oynuyorum. Sıkıntının parçadan alakalı oludugunu zannetmiyorum.
Tavsiyem saç ile alakalı olan ayarı kapa. 12GB VRAM var zaten 1080p ise diğer grafik ayarını ultraya al. Fps sabitlemeyi 60 yap oyna.

Ve syarlarda 30-60 fps kilidi var ona bak istersen
Onlari ayarladım, fps limiti bile kaldırdım oyun default olarak 60 FPS limitli aciliyor zaten.

Tavsiyem saç ile alakalı olan ayarı kapa. 12 GB VRAM var zaten 1080p ise diğer grafik ayarını ultraya al. FPS sabitlemeyi 60 yap oyna.

1080p FPS limit 60 da olsa limitsiz olsa da kasıyor hocam bir ara en düşüğe bile aldım oyunu gene aynı FPS'lerde çalıştırdı.

Geri
Yukarı