RTX 3060 sistemde görüntünün kenarları tuhaf görünüyor

venomsnake_34

Centipat
Daha fazla  
Görüntünün kenarlarının böyle olması normal mi yoksa bende mi bir sıkıntı var? Görüntü ayarları en sonda.

Ekran Görüntüsü (40).png

Ekran Görüntüsü (41).png

Ekran Görüntüsü (38).png

SS'de bizde de böyle gözüktüğüne göre ekran kartı ile alakalı değildir normal mi değil mi bilmiyorum ama SS alarak attığınız için ekran kartından değildir diye düşünüyorum.

SS'de bizde de böyle gözüktüğüne göre ekran kartı ile alakalı değildir normal mi değil mi bilmiyorum ama SS alarak attığınız için ekran kartından değildir diye düşünüyorum.
valla bende anlamadım acaba ram 8gb ondan mı güç kaynağından mı yoksa bi ayarı varda ben mi bilmiyorum yani bi türlü anlayamadım hdmi kablom gri ondan mı vallahi yani bu oyundada görünce iyice gıcık olmaya başladım yani fortnite oynarken herhalde dedim directx 12 değilde 11de çalıştırdı ondan felan dedim ama yok yani bu oyundada görünce iyice içkillendim dediğiniz gibi donanım değildir belki ama yani bilmiyorum böyle görüncede huylanıyor insan hatta doom oynarkende biraz böyle gözüküyor bazen hani bi türlü anlayamadım valla

Vallahi bende anlamadım acaba RAM 8 GB ondan mı güç kaynağından mı yoksa bir ayarı varda ben mi bilmiyorum yani bir türlü anlayamadım HDMI kablom gri ondan mı vallahi yani bu oyundada görünce iyice gıcık olmaya başladım yani Fortnite oynarken herhalde dedim DirectX 12 değil de 11'de çalıştırdı ondan falan dedim ama yok yani bu oyundada görünce iyice içkillendim dediğiniz gibi donanım değildir belki ama yani bilmiyorum böyle görüncede huylanıyor insan hatta Doom oynarkende biraz böyle gözüküyor bazen hani bir türlü anlayamadım vallahi

Oyundan da alakalı olabilir tabii ki. DirectX dosyalarını tamamen güncelleyin.

Oyundan da alakalı olabilir tabii ki. DirectX dosyalarını tamamen güncelleyin.
maalesef yine aynı

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (45).png
    Ekran Görüntüsü (45).png
    2,6 MB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Görüntüsü (43).png
    Ekran Görüntüsü (43).png
    2,2 MB · Görüntüleme: 14
  • Ekran Görüntüsü (44).png
    Ekran Görüntüsü (44).png
    2,5 MB · Görüntüleme: 12

Yeni konular