RTX 3060 sisteme 600W PSU yeterli olur mu?

xxl.sefa

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, sabah kasa toplamıştım. Kasa toplarken 600W PSU kasa almıstım. Aldıgım kasadaki güc acaba sistemimi kaldırır mı sorun yaşatır mı? Yaşatırsa ne gibi sorunlara yol açar?

IMG-20221225-WA0009.jpg

Merhaba, sabah kasa toplamıştım. Kasa toplarken 600W PSU kasa almıstım. Aldıgım kasadaki güc acaba sistemimi kaldırır mı sorun yaşatır mı? Yaşatırsa ne gibi sorunlara yol açar?

Eki Görüntüle 1613833
o fiyata 3070 li sistem var usta

Gerçekten delireceğim, insanlar ya cahilin önde gideni ya da bilerek kazık tadı yemek istiyor kaç kişi gördüm bu hatayı yapan.
Hocam o fiyatta sıfır ve çok daha kaliteli bileşenli ve aldığınız sistemi darmaduman edebilecek 3070 sistem mevcut.

O fiyata 3070'li sistem var usta.

Gerçekten delireceğim, insanlar ya cahilin önde gideni ya da bilerek kazık tadı yemek istiyor kaç kişi gördüm bu hatayı yapan.
Hocam o fiyatta sıfır ve çok daha kaliteli bileşenli ve aldığınız sistemi darmaduman edebilecek 3070 sistem mevcut.

Arkadaşın sistemde ek olarak monitör var ama gene pahalı gitmişler 11400'ün düz halini koymuşlar 11400F koymak yerine yani arkadaşı düdüklüyorlar kısaca gidip H510 falan koymuşlar Frisby kasa koymuşlar salak saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı