RTX 3060 Ti frame generation modu çalıştırılamıyor

• Konuyu başlatan PoinX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 589

PoinX

Hectopat
Merhaba. RTX3060 Ti serisi ekran kartı sahibiyim ve bu kare üretme modları ortaya çıktıktan sonra denemek istedim fakat asla çalıştıramadım. Yapılışına baktığımda çok basit, fakat çalıştıramadım seçenek hatırladığım kadarıyla kare işleme, yoktu geldi fakat açılmıyor. Bunun çözümü nedir?

1704464664734.png

1704464899982.png

Merhaba. RTX3060 Ti serisi ekran kartı sahibiyim ve bu kare üretme modları ortaya çıktıktan sonra denemek istedim fakat asla çalıştıramadım. Yapılışına baktığımda çok basit, fakat çalıştıramadım seçenek hatırladığım kadarıyla kare işleme, yoktu geldi fakat açılmıyor. Bunun çözümü nedir?

Eki Görüntüle 2075050

Eki Görüntüle 2075057
Mod ile indirdiğiniz DisableNvidiaSignatureChecks.reg adlı dosyayı açtınız mı? Eğer açtıysanız Windows ayarlarında HAGS adlı seçeneği açabilirsiniz. Eğer bu da açıksa hangi platformdan oyuna sahipsiniz? Epic Games'den sahipseniz Epic Overlay'ı silmeniz gerekebilir.

Mod ile indirdiğiniz disablenvidiasignaturechecks. Reg adlı dosyayı açtınız mı? Eğer açtıysanız Windows ayarlarında hags adlı seçeneği açabilirsiniz. Eğer bu da açıksa hangi platformdan oyuna sahipsiniz? Epic Games'ten sahipseniz Epic Overlay'ı silmeniz gerekebilir.

Reg'i kurdum hags'ıda şimdi açtım, Epic Games'de sahibim oyuna, hala maalesef kapalı seçenek. Bu Epic overlay nedir? Nasil sileceğim?

Arkadaşlar yapamayanlar için çözümü buldum. Oyunun eski settings.inilerini settings kayıtlarını silmeniz gerekiyor yoksa kapalı gösteriyor frame Generation'ın. Epic'de Overlay klasörünü silin ve bazı oyunlarda da belgelerimde oyun kayıtlarının olduğu bölümdeki oyuna ait dosyayı silin, düzelecek. Sıfır yüklediğiniz oyunlarda da oyuna giriş yapmadan modu yükleyin ki ayarlar kaydolunca silmek gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yapamayanlar için çözümü buldum ve videomda detaylıca anlattım. Oyunun eski settings.inilerini settings kayıtlarını silmeniz gerekiyor yoksa kapalı gösteriyor frame Generation'ın. Epicde Overlay Klasör ünü silin ve bazı oyunlarda da belgelerimde oyun kayıtlarının olduğu bölümdeki oyuna ait dosyayı silin düzelicek. Sıfır yüklediğiniz oyunlarda da oyuna giriş yapmadan modu yükleyinki ayarlar kaydolunca silmek gerekiyor.
VİDEO LİNKİ:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Spam mesajlar atmak yerine konu açmalıydın.

Yeni konular

Geri
Yukarı