RTX 3060 Ti Gaming Z Trio 8G LHR vs RTX 3060 Ti GAMING OC Edition 8 GB

KiralAB

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar 2 ekran kartı arasında kaldım aşağıda linkleri veriyorum. Acaba ikisi de aynı performansı verir mi yoksa aralarında fark olur mu bir de MSI'ya RTX 3000 serisinde bozdu diyorlar da bir bozukluk göremedim açıkçası. ROG da fiyata takılmayın o fiyata almayacağım tabii.

Linkler:

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Rog Strix tartışmasız. Gaming X orta sınıf kalıyor Strix'in yanında. Aralarında ciddi fark var.
Strix, Gaming X ve Z kullanıyorum.

İkisi de üst düzey. Soğutma performansları aynı lakin MSI sessizlik odaklı gittiği için fanlar daha yavaş dönüyor ve dolayısıyla daha fazla ısınıyor. Ama fanların hızını artırırsanız 60 dereceyi geçmiyor. Frekans konusunda ROG Strix biraz daha yukarıda ancak testlerde her ikisinin de aynı frekansta çalıştığını gördüm. Kâğıt üzerinde ROG'un frekansı biraz daha fazla. Tasarım olarak ben ROG Strix diyorum. Hangisi ucuzsa onu alın derim. Fiyatları aynı ise Asus ROG Strix. Ama anakartınız MSI ise Gaming Z Trio. :D
Asus Rog Strix tartışmasız. Gaming X orta sınıf kalıyor Strix'in yanında. Aralarında ciddi fark var.
Gaming Z bu. Frekansı daha yüksek olduğu gibi Gaming X'in aksine arka kısım tamamen metal. Orta sınıf bir kart değildir. Alınabilecek en iyi 3060 Ti kartların başında gelir.

Gaming Z bu. Frekansı daha yüksek olduğu gibi Gaming X'in aksine arka kısım tamamen metal. Orta sınıf bir kart değildir. Alınabilecek en iyi 3060 Ti kartların başında gelir.
İki kartı da kullanıyorum tecrubemi söylüyorum Strix>Gaming Z net. İkisinin kıyası bile saçma bence.

Son düzenleme:
Peki Z Trio hiç alınamayacak seviyedemi tamam ROG'un soğutma ve tasarımı daha iyi ama piyasada yok.

Gaming X'ya da Z tabiki de alınır sadece Strix daha üstün onu belirttim. Strix>Tuf>Gaming X Trio.

Yeni konular

Geri
Yukarı