RTX 3060 Ti LHR %50 performansta kazıyor

Söylediğim Driver'a geçip o şekilde yönetici olarak çalıştırmayı deneyin bir de miner ilk açılırken gelen satırların SS'ini atın.

Birazdan dediğniz sürüme geçip deneyeceğim bu ilk açılırken SS.

Dosya Ekleri

• unknown (1).png
    unknown (1).png
    144 KB · Görüntüleme: 32
Siz minera zaman veriyor musunuz yoksa ilk gelen değerle göre mi konuşuyorsunuz? Miner başladıktan sonra en az 5-6dk bekleyin.
Sorun devam ederse, denildiği gibi 512.15 sürümü bence sorunu çözecektir.

Sürücüyu kurdukdan sonra deneyeyim 5-6 dk durmayı şu anda kuruluyor. 2-3 dk bekliyorum ben Max.

Ek olarak, nbminer.exe'e sağ tıklayıp yönetici izni verip, minerı .bat dosyasıyla çalıştırıyorsunuz değil mi?
.bat dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmak işe yaramıyor çünkü.

Ek olarak, nbminer.exe'e sağ tıklayıp yönetici izni verip, minerı .bat dosyasıyla çalıştırıyorsunuz değil mi?
.bat dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmak işe yaramıyor çünkü.

Nasıl yapacağım? Dediğiniz güvenlikte tam denetim vermek ise evet o var.

Hayır değil. nbminer.exe'e sağ tıklayıp>özellikler>uyumluluk>bu programı yönetici olarak çalıştır tikleyin, start_eth.bat ile miner'ı çalıştırın.

Hayır değil. nbminer.exe'e sağ tıklayıp>özellikler>uyumluluk>bu programı yönetici olarak çalıştır tikleyin, start_eth.bat ile Miner'ı çalıştırın.

Çözüm.

Hayır değil. nbminer.exe'e sağ tıklayıp>özellikler>uyumluluk>bu programı yönetici olarak çalıştır tikleyin, start_eth.bat ile Miner'ı çalıştırın.

Bir de

C:\Users\lokum\Desktop\NBMiner_Win>nbminer -a ethash -o stratum+tcp://asia2.ethermine.org:14444 -u 0x4296116d44a4a7259B52B1A756e19083e675062A.default -log
^Cterminate batch job (Y/N)? diye bir şey var ne deyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı