RTX 3060 Ti marka önerisi

Hocam bütçenizin hepsini kullanırsanız Suprim ve ROG 3070 Ti mevcut.
Ayrıca hocam gamng gecesi fiyatları 10 da açıklanıyor. Almadan önce oradaki inidirimleri değerlendirin.

Bende bu iki modeli düşünmüştüm ama karar veremiyordum. 3070 konusuna gelirsek de fiyatı 19000 bini geçmese iyi olabilir. En azından düşünebilirim

Bu marka hakkında inanın hiçbir fikrim yok ama araştıracağım. Öneri için teşekkür ederim.

ASUS almayı nedense düşünmedim, MSI daha kaliteli geliyor bana ama yine de bakacağım, teşekkürler

Teşekkürler önerin için.

O bütçeye işlemci beslerse 3090 ile yarışan RX 6900 XT bile alabilirsiniz hocam:

Hocam bütçenizin hepsini kullanırsanız Suprim ve ROG 3070 Ti mevcut.
Ayrıca hocam gamng gecesi fiyatları 10 da açıklanıyor. Almadan önce oradaki inidirimleri değerlendirin.

Selamlar tekrardan, ben MSI almayı düşünüyorum, sizce ROG'a ihtiyaç duyar mıyım? Çevremden hep 'MSI daha iyi"şekilde yanıtlar alıyorum. Sizce öyle mi? Ve Suprim ne gibi avantajlar sağlıyor?

Son düzenleme:
Selamlar tekrardan, ben MSI almayı düşünüyorum, sizce ROG'a ihtiyaç duyar mıyım? Çevremden hep 'MSI daha iyi"şekilde yanıtlar alıyorum. Sizce öyle mi?

İlk defa bu şekil bir şey duydum hocam. Üründen ürüne değişir sizin dediğiniz şey. Fakat ekran kartında ASUS iyi değil MSI daha iyi demek bayağı komik olur ve saçma.
Dual = Ventus.
TUF = Gaming X/Z Trio.
ROG = Suprim.
Bu şekilde değerlendirebilirsiniz ROG'un soğutması Suprim'den çok az farkla daha iyidir.

ROG 3070 yerine ROG 3080 de alabilir. Finali de 3090 Suprim ile yaparız.

Yok daha neler.
İlk defa bu şekil bir şey duydum hocam. Üründen ürüne değişir sizin dediğiniz şey. Fakat ekran kartında ASUS iyi değil MSI daha iyi demek bayağı komik olur ve saçma.
Dual = Ventus.
TUF = Gaming x/z Trio.
ROG = Suprim.
Bu şekilde değerlendirebilirsiniz ROG'un soğutması Suprim'den çok az farkla daha iyidir.

Bende bu iki modeli düşünmüştüm ama karar veremiyordum. 3070 konusuna gelirsek de fiyatı 19000 bini geçmese iyi olabilir. En azından düşünebilirim.

Bu marka hakkında inanın hiçbir fikrim yok ama araştıracağım. Öneri için teşekkür ederim.

ASUS almayı nedense düşünmedim, MSI daha kaliteli geliyor bana ama yine de bakacağım, teşekkürler.

Teşekkürler önerin için.

5 yıllık ASUS 1080 Ti kullanıcısıyım MSI da deneme şansım oldu arkadaşım aracılığı ile ASUS küçük farklarla önde olduğunu gözlemledim bana kalırsa 1080 Ti yanlışkıkla çok iyi üretilmiş bir kart orası ayrı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı