RTX 3060 Ti sistemin ederi nedir?

Anlayamıyorsunuz maalesef. Yukarıda yazdığım ilk mesajı okumanız belki bir işe yarayabilir. Pes ediyorum. İyi forumlar :)

Çip krizinden dolayı ekran kartı fiyatlarını tekil olarak ele almak mantıklı değil. RTX 3070 fiyatları uçmasına rağmen 16-17K civarına güzel RTX 3070 sistemler alınabiliyor. Bu sebeple insanlar üst seviyede sadece ekran kartına para vermek yerine komple sistemi elden çıkarıp sıfır hazır sistem alıyorlar.

Hocam bütün öneri ve bilgilendirmeleri okudum fakat anladıgım kadarıyla insanların beyninde yanlış bir algı oluşmuş benim ekran kartım lhr siz v1 adam lhr li ekran kartı 10 k diye benim şuanki kullandıgım sistemin sıfır nı 15 k ya toplicakmış bu yüzden fiyatta ölücülık yapıp maks 13 k yazıyor bütün sisteme. Olayın bug u şu o zaman bu ekran kartının belirgin fiyatına bir minnigci ye satarım tekli bir şekilde ekran kartını 14-16 aralıgında gider ben hep oyun oynadım agır birşey için kullanmadıgımdan ekran kartı gayet saglıklı durumda gpu testini de atarım adama geri kalan parçalar da 4 6 k aralıgı etse benim için yeterli. iyi forumlar

Hocam bütün öneri ve bilgilendirmeleri okudum fakat anladıgım kadarıyla insanların beyninde yanlış bir algı oluşmuş benim ekran kartım LHR'siz V1 adam LHR'li ekran kartı 10 k diye benim şu anki kullandıgım sistemin sıfır nı 15 k ya toplicakmış bu yüzden fiyatta ölücülık yapıp maksimum 13 k yazıyor bütün sisteme. Olayın bug u şu o zaman bu ekran kartının belirgin fiyatına bir minnigci ye satarım tekli bir şekilde ekran kartını 14-16 aralıgında gider ben hep oyun oynadım agır bir şey için kullanmadıgımdan ekran kartı gayet saglıklı durumda GPU testini de atarım adama geri kalan parçalar da 4 6 k aralıgı etse benim için yeterli. İyi forumlar

Bu sistemi maksimum paraya satabilmen için dediğin gibi ekran kartını mining yapan birine satman lazım. Mining için de 3060 Ti alan olur mu bilmem. Sistemi toptan tek seferde satmaya kalkarsan kimse 14-15K para vermez sıfırını almak verken.

Bu sistemi maksimum paraya satabilmen için dediğin gibi ekran kartını mining yapan birine satman lazım. Mining için de 3060 Ti alan olur mu bilmem. Sistemi toptan tek seferde satmaya kalkarsan kimse 14-15K para vermez sıfırını almak verken.
Hocam minning için çok tercih edilen kartlardan biri diye biliyorum 3060 ti yani tercih edilir.
Hocam fikir ve görüşleriniz için teşşekür ediyorum bu kadar bilgi bana yeterli iyi forumlar diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı