RTX 3060 ve R5 3600 sistemi 500W PSU kaldırır mı?

Aynı zamanda Ryzen 5 3600 kronik aşırı ısınma sorunlu model. 5600'e bakabilirsin.
Kronik ısınma sorunlu? Alakası yok. Düzgün soğutucu takarsan soğur. R5 3600'e ısınıyor deyip R5 5600 önermen de ayrı bir komik. Asıl R5 5600 ısınıyor ''stok soğutucu'' ile.

Kronik ısınma sorunlu tabirini de ilk defa duyuyorum. Ne yani biz bu işlemciye en iyi sıvı soğutma da taksak yine mi ısınacak?

Artı -1 Eksi
Kronik ısınma sorunlu? Alakası yok. Düzgün soğutucu takarsan soğur. R5 3600'e ısınıyor deyip R5 5600 önermen de ayrı bir komik. Asıl R5 5600 ısınıyor ''stok soğutucu'' ile.

Kronik ısınma sorunlu tabirini de ilk defa duyuyorum. Ne yani biz bu işlemciye en iyi sıvı soğutma da taksak yine mi ısınacak?
Konuşmak için konuşuyorsun. Boş konuşuyorsun. Elindeki bilgisayarı telefonu al, Google'a yaz R5 3600 ısınma sorunu diye. Bir sürü konu açılmış bu konuda. Arkadaşımın kuzeninde de aynı işlemci ve aşırı ısınma sorunu var. Stok fanı olmamasına rağmen.

Stok fanda AMD zaten ısınıyor, Intel de ısınıyor ona itiraz etmedim. İşlemci bu tabi ısınacak. Isınmasından daha doğal ne var?

Seni profilimden göz ardı ediyorum artık.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı