RTX 3060 ve Ryzen 5 5500 darboğaz yapıyor

İhsan Koç

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RTX 3060 kullanıyorum Ryzen 5 5500 ile darbogaz yapıyor, internetten bakıyorum darbogaz ihtimali sunmuyor ekran kartım orijinal işlemcim de. Sizce monitörüm 60 Hz bundan kaynaklı olabilir mi? Yani imkanı yok arkadaşlar bu işlemci gayet iyi besliyor.

Hangi oyunda darboğaz yapıyor? Valorant, CS:GO, LoL ise normal.

Arkadaşlar RTX 3060 kullanıyorum Ryzen 5 5500 ile darbogaz yapıyor, internetten bakıyorum darbogaz ihtimali sunmuyor ekran kartım orijinal işlemcim de. Sizce monitörüm 60 Hz bundan kaynaklı olabilir mi? Yani imkanı yok arkadaşlar bu işlemci gayet iyi besliyor.
CS Valorant tarzı oyunlarda mı yaşıyorsun darboğaz dediğini. Ayrıca bize test görüntüsü atın kullanımları atın ki sorununuz tam olarak ne olduğunu anlayabilelim. Müneccim değiliz veri lazım.

Yanlış bilgi

Güç kaynağın belki yetersiz ya da diğer arkadaşların dediği gibi monitörden kaynaklı eğer bütçen çok darsa 75 Hz bir monitör al ya da bütçen iyise 144 Hz bir monitör al.

Yeni konular

Geri
Yukarı