RTX 3070 düşük FPS veriyor

akdogan11

Hectopat
Genel olarak Valorant oynuyorum Radiant immo elo arası olduğundan dolayı daha yüksek bütçeli bir sistem toplamaya çalışmıştım yüksek FPS almak için. Sorun şu ki olması gerekenden az FPS alıyor. Normal boş bir duvara bakarken 350-400 arası geziyor fightlarda 130a kadar bile düşebiliyor. Böyle bir sistemden bu performansı beklemiyordum açıkçası almadan önce de testlerine bakmıştım ve minimum 293 FPS görüyordu anlam veremiyorum :D overclock vs düşünülebilir mi veya herhangi bir çözüm yolu var mı?
Sistem özellikleri:
RTX 3070 Ti 8 GB.
Ryzen 7 5700X.
16 GB RAM.
BIOSTAR B550MH anakart.

aaa.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafiği fullersin. Zaten Valorant gibi bir oyunda ekran kartı darboğaz yapar basit grafikli bir oyun. Yani tamamını kullanamazsın dolayısı ile FPS son noktayı vermez.

O zaman anormal bir durum yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valorant kısmına gelip bakabilir misin?
low ayarlarda min 327 görüyor bende neden 100 lere kadar düşüyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valorant kısmına gelip bakabilir misin?
low ayarlarda min 327 görüyor bende neden 100 lere kadar düşüyor?
RTX 3060 Kullanıyorum ve bendede aynı sorun var ekran kartımın incelemesini izliyorum 300 - 400 den aşşağı fps yok bende 100 e kadar düşüyor hocam eğer çözümü bulursanız banada belirtir misiniz ?

RTX 3060 Kullanıyorum ve bendede aynı sorun var ekran kartımın incelemesini izliyorum 300 - 400 den aşşağı fps yok bende 100 e kadar düşüyor hocam eğer çözümü bulursanız banada belirtir misiniz ?
bir gelişme olursa buraya yazarım kanka. sağlam bi performans ayarı yaptım ama daha test edemedim. düzelme olursa yazarım dediğim gibi.

Geri
Yukarı