RTX 3070 sistemde PUBG donuyor

esmer2458

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
Ekran kartı RTX 3070.
İşlemci R5 5600X.
RAM 32.
Steam PUBG oynuyorum bazen oyundan lobiye dönerken ekran kalıyor öyle. Bazen de lobiden oyuna girerken donuyor. Fix 5/6 elden bir paket loss gırıyor oyun ıcınden alt F4 cekıp gırınce paket loss sorunu kalkıyor. Yine 5/6 elde bir oyunda mikrofonum kapanıyor ne benım sesım ne karsı tarafın sesı gelmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa hava akışı nasıl? Bu sistem eğer sıcaklık yüksek değilse, donma yapmaması gerekiyor.
Oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp tekrar dener misiniz?

Kasa hava akışı nasıl? Bu sistem eğer sıcaklık yüksek değilse, donma yapmaması gerekiyor.
Oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp tekrar dener misiniz?
Sıcaklık 65 civarları dosya butunlugude yaptım. Kasma yok oyunda ama bazen lobiye girişler cıkıslar donuyo ve fix 5-6 elde bir paket kaybı giriyor donmalaeda ve paket kayıplarında alt f4 cekınce duzelıyoe 5-6 el sonra yine aynı

Sıcaklık 65 civarları dosya butunlugude yaptım. Kasma yok oyunda ama bazen lobiye girişler cıkıslar donuyo ve fix 5-6 elde bir paket kaybı giriyor donmalaeda ve paket kayıplarında alt f4 cekınce duzelıyoe 5-6 el sonra yine aynı
Klasik pubg serverleri. Oyun sırasında canını sıkacak kadar bir şey yoksa boş ver bence.

Geri
Yukarı