RTX 3070 sistemden garip bir ses geliyor

Emirhanuzuntpe

Picopat
Daha fazla  
Coilwhine mı anlamadım yardım edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses videosu burada.

BeamNG Drive oynarken fark ettim videoda ses az bile gelmiş bayağı gürültü. Coilwhine sa garantiye göndereceğim.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ses videosu burada.

BeamNG Drive oynarken fark ettim videoda ses az bile gelmiş bayağı gürültü. Coilwhine sa garantiye göndereceğim.

Coilwhine a benziyor. Coilwhine için garantiye yollamak tamamen zaman israfı günümüz çoğu ekran kartında yaşanan bir durum coilwhine ve FPS'i 60'a kilitlersen coilwhine çözülür.

Ses videosu burada.

Evet Coil Whine'a benziyor.

Ses videosu burada.

Evet coilwhine var kartında. Şanssızlık. Yeni mi almıştın?

Coilwhine a benziyor. Coilwhine için garantiye yollamak tamamen zaman israfı günümüz çoğu ekran kartında yaşanan bir durum coilwhine ve FPS'i 60'a kilitlersen coilwhine çözülür.

Kanka istersen gönder ama cw için değişim iade yapmıyorlar, sorun yok testleri yapıldı deyip sana aynı şekilde geri gönderirler.

Monitörden olabilir mi 60 Hz bir monitörde en yüksek ayarlarda oynuyordum.

Evet coilwhine var kartında. Şanssızlık. Yeni mi almıştın?

1-2 ay oldu ses vardı ama şimdi arttı

Monitörden olabilir mi 60 Hz bir monitörde en yüksek ayarlarda oynuyordum.

Hayır monitörün zaten 60 Hz V-Sync açarak sabitle FPS'ini. 60'dan fazlası bir fark etmiyor o monitörle. En azından ses kesilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı