RTX 3070 Ti için PSU önerisi

3070-TI için önerilen 750W. Kaliteli bir PSU istiyorsan bütçeni biraz daha arttırman gerekli.

Peki birkaç ucuz önceden bulmuştum. Ucuz alsam çok problem olur mu?
Yeter muhtemelen.

750 Watt alıp garantiye alacağım gibi.

Bundan aşağısını almayın derim.
RTX 3070 diye okudum arkadaşlar pardon.
Peki birkaç ucuz önceden bulmuştum. Ucuz alsam çok problem olur mu?

750 Watt alıp garantiye alacağım gibi.
Ekran kartına bu kadar para yatırıp kalitesiz PSU kullanmayın. Sistemin en önemli parçalarından birisi aslında PSU. Hem içerisindeki korumalarla diğer parçaları koruyor hem de kaliteli parçalarla doğru elektrik akımını sağlıyor ve sorun çıkmasını önlüyor.

Cevabında değişiklik olur mu ? Yoksa yine yeter mi diyorsun.
Düzgün bir PSU almanı öneririm. Karta 15-20.000 TL verecekken dandik bir PSU almak saçma olur. XPG Core Reactor güzel bir PSU.

Bu arada 6500TL fiyat ile çıkacak diyorlar ama.

Ekran kartına bu kadar para yatırıp kalitesiz PSU kullanmayın. Sistemin en önemli parçalarından birisi aslında PSU. Hem içerisindeki korumalarla diğer parçaları koruyor hem de kaliteli parçalarla doğru elektrik akımını sağlıyor ve sorun çıkmasını önlüyor.

Anladım teşekkürler düşüneceğim.

Cevabında değişiklik olur mu? Yoksa yine yeter mi diyorsun.

Bu arada 6500TL fiyat ile çıkacak diyorlar ama.

Anladım teşekkürler düşüneceğim.

Hiç 6500 TL ile çıkacağını sanmıyorum :D En az +10K hatta 6700XT bile 9500'lerde falandı 3070 Ti 15K civarı olur gibi. RTX 3070 için 650W olabilir de 3070 Ti için ben de 750W gidilmesi taraftarıyım. En ucuz B tier bu PSU'yu önerebilirim.

Hiç 6500 TL ile çıkacağını sanmıyorum :D en az +10k. RTX 3070 için 650W olabilir de 3070 Ti için ben de 750W gidilmesi taraftarıyım. En ucuz b tier bu PSU'yu önerebilirim.

10k olsa bile benim için hayal olur. Ama umudum yüksek ilk satışında yakalayabilirsem belki olabilir. İnşallah çıkar diyeyim :D

3080 Ti 15k çıkış fiyatını yapmışlar tabii ekran kartı yine piyasada bulunamayacağı için büyük ihtimalle ucuza satın alıp pahalı satanlar yine olur o zaman yine fiyatlar artar ama ilk çıkacağı zaman belki cidden ucuz olabilir.

6500TL olmadı hatta İtopya'da gelmedi bile bende çok bekledim ama :( geçmiş olsun sanada bro.

Yeni konular

Geri
Yukarı