RTX 3070 Ti sistemde darboğaz olur mu?

el.turko

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ryzen 5 5600 ve RTX 3070 Ti bir sistem alıyorum bu işlemciyle 1080p veya 2K'da darboğaz olur mu bazı kişiler olur bazı kişiler olmaz diyor kafam çok karıştı ayrıca darboğaz olursa da işlemcinin yetmemesinden dolayı mı yoksa RTX 3070 Ti'nin 4K bir ekran kartı olmasından dolayı mı olur cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ne zaman alacaksınız hocam? Böyle sistemler çok hızlı zamlanıyor/stokları bitiyor alacak iseniz elinizi çabuk tutabilirsiniz. @messinicocugu hocam bile alınır dedi kötü bir sistem değil.
param hazır ama cumartesi yeni sistemler çıkıcakmış onları bekleyeyimmi diye düşünüyorum
ayrıca gaming gen tr sistemin kutularını vs gönderiyorlar deme ve sistemde arıza olduğunda ilgileniyorlar değilmi @messinicocugu

Kolay kolay yemezsin zaten olsa bile hafif oluyor da mesela spiderman gibi işlemci kullanımı bozuk oyunlarda 2k da bile darboğaz oluyor ama o darboğaz 12700k ile bile olduğunu düşünürsek oyunun suçu oluyor bu.

Param hazır ama cumartesi yeni sistemler çıkacakmış onları bekleyeyim mi diye düşünüyorum
Ayrıca Gaming gen TR sistemin kutularını vs gönderiyorlar deme ve sistemde arıza olduğunda ilgileniyorlar değil mi @messinicocugu

Sorun olacaığını sanmam hocam Gaming gen güvenilirdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı