RTX 3070 Ti sistemde Forza Horizon 4 10-20 dakika sonra atıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Furkan_00

Decapat
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3070 Ti
Anakart
H610-H
İşlemci
i5 12400f
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bir süre geciyor donuyor ve hiçbir şekilde ilerlemiyor sadece kapatmam gerekiyor NVIDIA ekran kartı kullanıyorum ekran kartının driverını düşürmeden yapılabilecek bir yol var mı?

İşletim sistem Windows 10*

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bir süre geciyor donuyor ve hiçbir şekilde ilerlemiyor sadece kapatmam gerekiyor NVIDIA ekran kartı kullanıyorum ekran kartının driverını düşürmeden yapılabilecek bir yol var mı?

Sıcaklık değerlerini kontrol ettiniz mi?

Oyunun dosyaları bozuk olabilir Steamdan mi oynuyorsun.

Bu arada bu sorunu çok kişi yaşıyor bazıları insanlar Forza 5'e geçsin diye oyunun bilerek attığını falan söylüyorlardı. Bence sorun ekran kartınla alakalı değil o oyun sıkıntılı.

Oyunun dosyaları bozuk olabilir Steam'den mi oynuyorsun.

Bu arada bu sorunu çok kişi yaşıyor bazıları insanlar Forza 5'e geçsin diye oyunun bilerek attığını falan söylüyorlardı. Bence sorun ekran kartınla alakalı değil o oyun sıkıntılı.

Steam'den oynuyorum eski bilgisayarımda bir sorun yoktu 2 defa sil yükle yaptım ama bir şey değişmedi gene deneyesim var ama indirmekten sıkıldım artık.

Sıcaklık değerlerini kontrol ettiniz mi?

Sıcaklık değerlerim normal 200 210 FPS arasıda alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı