RTX 3070 Türkiye'de satışta

keske acele etmeyip amd de bekleseydin 16 gb kartlar (dolar artmadan aliyim diye yaptıysan da paranı dolar yapıp bekleyebilirdin) neyse bana sorulursa yapılması gerekenleri söylüyorum sadece, bir öneri bunlar daha ileriye yönelik yatırım için şuan 1-2 k fazla çıkabilir cebinden ama 1-2k 1-2 sene daha götürebilir ilerleyen zamanlarda neyse
Amd 6800 580 dolar olacak . Aynı şekilde stok sıkıntısı yaşanacak . 500 dolar olan kartı 6600tl ye aldım diye şükrediyorum.

Amd 6800 580 dolar olacak . Aynı şekilde stok sıkıntısı yaşanacak . 500 dolar olan kartı 6600tl ye aldım diye şükrediyorum.
Bence en iyisini yaptın. Bende 8400 limit var 3080 stokda yok. Dolara yatirsam stok girer alamam diye korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum. Palit 8400 gözüküyor stok gelince fiyatı arttırlar diye düşünüyorum

İki ay önce dolar 7.59 iken bütün paramla dolar almıştım. Kafama uyan fiyatlar gördükçe de yavaş yavaş bozdurup parçaları almaya başladım. En son 8.3 den kalan parayı bozdurup ekran kartına bastım birazda şansım denk geldi.. şu saatten sonra dolar alınıp aynı şey yapılır mı bilemiyorum. Umarım siz benimkinden daha güzellerini alırsınız..
Bence en iyisini yaptın. Bende 8400 limit var 3080 stokda yok. Dolara yatirsam stok girer alamam diye korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum. Palit 8400 gözüküyor stok gelince fiyatı arttırlar diye düşünüyorum

İki ay önce dolar 7.59 iken bütün paramla dolar almıştım. Kafama uyan fiyatlar gördükçe de yavaş yavaş bozdurup parçaları almaya başladım. En son 8.3 den kalan parayı bozdurup ekran kartına bastım birazda şansım denk geldi.. şu saatten sonra dolar alınıp aynı şey yapılır mı bilemiyorum. Umarım siz benimkinden daha güzellerini alırsınız..
Bence dolara yatırıp beklenmeli diyenler şu noktayı kaçırıyor olabilir: Eyvallah paramızı yatıralım hatta üstüne 1-2 bin ekleyelim de bu ekran kartları ne demek + olarak işlemci demek + olarak monitör demek yani kısaca en az bir 4-5 bin daha demek ki çok büyük para.

Merhaba Arkadaşlar,

Hala ilgilenenler olabilir. Gamegaraj'a Palit ve Inno3D modelleri geliyor ve fiyat diğer sitelere göre daha iyi. İki marka da güzeldir. Üstelik Palit GameRock serisi de gelmiş.

Gaming.gen.tr'de 3070'ler satışa çıkmış. Asus Dual OC modeli ve ROG Strix OC modeli.

Stok sorunları yavaş yavaş düzeliyor bir rekabet başlasa firma arası dicemde doların maşallahı var.
Stok sorunu yakın bir zamanda düzelecek gibi değil. En iyi stokla çıkış yapanlardan biri Asus şu an. Vatan, Nova, Gaminggentr, Sinerji, Hepsiburada gibi yerlerde Asus ürünleri satışa çıktı. Çıktığı gibi tükendi. Ara ara 1-2 adetlik stok açılıyor ve dakikasında bitiyor. Hatta ben de bugün Hepsiburada'dan 3070 Dual OC aldım. MSI'dan daha ses seda yok. Palit'te ilk günden beri stok var.

Son düzenleme:
Ne kadara aldınız ?
Stok sorunu yakın bir zamanda düzelecek gibi değil. En iyi stokla çıkış yapanlardan biri Asus şu an. Vatan, Nova, Gaminggentr, Sinerji, Hepsiburada gibi yerlerde Asus ürünleri satışa çıktı. Hatta ben de bugün Hepsiburada'dan 3070 Dual OC aldım. MSI'dan daha ses seda yok. Palit'te ilk günden beri stok var.

Yeni konular

Geri
Yukarı