RTX 3070 Türkiye'ye ne zaman gelir?

Çıkış tarihinden 1-2 hafta sonra gelecektir en geç.

Peki fiyatı ne olur? RTX 3080 10000 liraya Vatan'da satılıyor.
O biraz Vatan ve ASUS kazığı. Gamegaraj Palit 3080'i 8000 liraya satıyor. Galax, Zotac, Gigabyte ve Palit gibi nispeten daha ucuz markaların 5500 TL civarında satılacağını varsayabiliriz. (Dolar kuru artmaya devam etmezse.)

RTX 3080 dünyada 17 Eylülde satışa çıkmasına rağmen bizimkilerden hala ses yok, büyük ihtimal ekimin başında satmaya başlayacaklar. RTX 3070 için de aynı senaryo söz konusu olabilir.

RTX 3080 dünyada 17 Eylülde satışa çıkmasına rağmen bizimkilerden hala ses yok, büyük ihtimal ekimin başında satmaya başlayacaklar. RTX 3070 için de aynı senaryo söz konusu olabilir.
Genel bir stok sıkıntısı yaşandı. Ülke alakası yok.

Genel bir stok sıkıntısı yaşandı. Ülke alakası yok.

Türkiye’de piyasaya sürüldü mü? Amerika’da NVIDIA ve diğer üreticilerin kartları satışa sunuldu. Ben Vatan’a gittiğimde de diğer bilgisayarcılara sorduğumda da satışa ekim başında çıkacağı söylendi.

@aeroskip alanlar oldu diye hatırlıyorum hocam Vatan olmasa da başka yerlerden.

İnternette bazen stoklar yenileniyor. Şu anda mesela 3090 var. Birkaç sitede 3080 de birkaç kere gördüm ama direkt stok bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…