RTX 3070 vs 3060 Ti

Superior926

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 25000 bütçe için 3060 Ti'lı mı, 3070'li mi sistem toplamak mantıklı olur?
Sistem önerilerinizi bekliyorum.

Sistem toplamak değil, hazır sistem almak daha mantıklı olur. O da sistemden sisteme değişir ama bulabilirsen 3070.

O bütçede alabileceğin en iyi bilgisayardan birisi. Birde işlemci soğutucu alırsan tamamdır.

İlginç bir güç kaynağı tercihi olmuş sistemde. Bunun yerine kaliteli 750Watt'lık bir PSU kullanılabilirdi, hele ki konu RTX3070 ve 5600X iken sanki olması gereken de buymuş gibi geldi bana.

Yani 650 w yetmez mi
Bir de sıvı soğutmaya gerek var mı
İyi bir hava soğutma iş yapar mı?

İlginç bir güç kaynağı tercihi olmuş sistemde. Bunun yerine kaliteli 750Watt'lık bir PSU kullanılabilirdi, hele ki konu RTX3070 ve 5600X iken sanki olması gereken de buymuş gibi geldi bana.

5600X çok güç tüketen bir işlemci değil. Bu ikili için kaliteli bir 650W PSU yeterli. He çok geleceğe dönük değil orası ayrı ama bu ikili için yeterli.

Yani 650 w yetmez mi
Bir de sıvı soğutmaya gerek var mı
İyi bir hava soğutma iş yapar mı?

5600X çok ısınan bir işlemci değil. Attığım hava soğutucu için görür merak etme. Bütçeni de çok aşmamış olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…