RTX 3070'e uygun, güç kaynağı olmayan kasa tavsiyesi

TD500 Mesh öneririm. Kendim de beyaz olanını kullanıyorum. Kasa'nın hava akışı çok iyi. Youtube incelemelerine de bakıp net karar verirsiniz umarım .

TD500 mesh öneririm. Kendim de beyaz olanını kullanıyorum. Kasa'nın hava akışı çok iyi. YouTube incelemelerine de bakıp net karar verirsiniz umarım .

Teşekkür ederim tavsiye için beyaz modeli bayağı güzelmiş.
Hepinize teşekkür ederim bunu almaya karar verdim.

COOLER MASTER SickleFlow 120 White ARGB 120mm Fan | ITOPYA hocam egzoz fanı olarak da bu modeli alın çok güzel durur .

COOLER MASTER SickleFlow 120 White ARGB 120mm Fan | ITOPYA hocam egzoz fanı olarak da bu modeli alın çok güzel durur .

Bu modelde egzoz fanı var sanırım bir de siz bakar mısınız ben mi yanlış görüyorum acaba?

Aa egzoz fanlısı çıkmış bilmiyordum kusura bakmayın . Ben aldığımda böyle bir model yoktu yeni gelmiş demek ki. Ben siyah rengini aldım bu fanın beyaz rengi stoklarda olmadığı için şanssızlık benim açımdan . Sizin almanıza gerek yok attığınız linkteki üründe içinden geliyor Fan : 4x 120mm ARGB Fans .

Yardımların için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…