RTX 3070'li sistem toplama

Daha fazla  
Arkadaşlar bu gördüğünüz sistemi almayı düşünüyorum. Isınma sorunu, darboğaz vb. yaşar mıyım? Kasa, SSD, HDD ve PSU eski sistemimden kalmadır. Parçalar Vatan'dan alınmayacak kendim indirim kovalayıp alacağım. Bunları göz önünde bulundurup yorum yaparsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Anakart: MSI B460M-A PRO Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933(OC) M.2 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ekran kartı: GIGABYTE GeForce RTX 3070 VISION OC 8GB GDDR6 256Bit Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
İşlemci: INTEL Core i5 10400F Soket 1200 10. Nesil 2.9GHz 12MB Önbellek 14nm İşlemci fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Siyah DDR4 3000MHz CL15 1.35V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
PSU: Thermaltake Smartpower 80plus Bronze 750w Güç Kaynağı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
SSD: Kingston 120 gb v300 sata 3.0 ssd fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, ssdnow v300 120gb en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen Al.
Kasa: Zalman H1 Autımatıc Heat Ventılatıon Full Tower Siyah Kasa fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Monitör: Samsung 27" lc27hg70 curved oled gaming monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Samsung 27" lc27hg70 uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.

Son düzenleyen: Moderatör:
SDN üzerinden yazmıştım zaten, yine de buradan da yardımcı olayım.

Elinizdeki PSU eh işte, kasa da hava sirkülasyonu olarak güzelse kullanılabilir.

Anakart, işlemci, RAM güzel seçilmiş.

Ekran kartı modeli size kalmış, fiyatına göre Palit Gamerock alınabilir bence.

SSD olarak elinizdeki yeterli olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı