RTX 3080 alınır mı?

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Bildiğimiz üzere oyun testleri yayınlandı. Peki kart almaya değer mi?

Vatan 3080 ROG STRIX'i 9.200 küsure koymuş TUF seriside 8 bin ısınma sorunundan korkmasam 8klıgı alırım bende 6K topladım 2060 var onu da satıp bakacağım.

Vatan 3080 ROG STRIX'i 9.200 küsure koymuş TUF seriside 8 bin ısınma sorunundan korkmasam 8klıgı alırım bende 6K topladım 2060 var onu da satıp bakacağım.

Bende de 2060 vardı ASUS OC 2900E verdim onu. 7500E kadar alırım kartla ama daha fazlası aşar beni.
İlk partide almak lazım diye düşünüyorum. Bu kartlar bir daha ucuzlamaz sıfır fiyatı. PS5 Xbox 500dolar dediler. Onlarda 7500 lira falan olur sanırım.

PS5'de özel tüketim vergisi var sanırım bende de 2060 ROG STRIX OC var dediğiniz fiyata satıyorum çıkarırım elden inşallah nerede sattınız siz.

"Parasına değer mi?" dersen değer zaten alternatifi yok. "Almaya gerek var mı?" dersen gerek yok. Bence asıl soru bu.

PS5'de özel tüketim vergisi var sanırım bende de 2060 ROG STRIX OC var dediğiniz fiyata satıyorum çıkarırım elden inşallah nerede sattınız siz.
İnşallah satarsın ama o fiyata şuan zor. 2000 serisi çok düştü üst kartlar çok daha fazla düştü. Fiyat takibi için sahibinden de çoğu kartı favoriye aldım habire iniyorlar. Ben 2500e almıştım hem letgo da hem sahibinden de vardı ilan arkadaşa verdim ben.

2.700'den aşa vermem hocam ya istediği kadar ölsün rafa koyar süs yaparım gerekirse.

2.700'den aşa vermem hocam ya istediği kadar ölsün rafa koyar süs yaparım gerekirse.
Sen sıfır aldın sanırım o kartı
2500e kadar in bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…