RTX 3080 ekran kartı kullanımı %100 oluyor

bilalsekerr

Hectopat
Kartım ASUS ROG RTX 3080 60 FPS sabit oynadığım için kart kullanımı %70 civarı oluyordu ve fan açmazdı. Bugün fark ettim kart cayır cayır fan açtı şaşırdım. Oyundan çıktıktan sonra sıcaklık kontrolü için MSI Afterburner'a girdim ve kart kullanımı hala %100'dü. PC kapatıp açtım neti kapattım düzelmedi daha sonra yine PC kapattım 10dk sonra açtım bazen değişken %100 kullanıma çıkıp iniyordu virüs olma ihtimali var mıdır? Bazı kişiler driver demiş bendeki güncel 526.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok arkaya ne indirdiysen virüs olma ihtimali yüksek. Malwarebytes ile tara cihazı. Arkada kullanmasından anladığım maden kazıyor senin kart interneti kapatmakla uğraşma sistem geri yükleme yap veya temiz formatla korsan yazılım da yükleme.

Yok arkaya ne indirdiysen virüs olma ihtimali yüksek. Malwarebytes ile tara cihazı. Arkada kullanmasından anladığım maden kazıyor senin kart interneti kapatmakla uğraşma sistem geri yükleme yap veya temiz formatla korsan yazılım da yükleme.
5-6gün önce ps5 kontrolcü uygulaması indirmiştşm onun haricinde ne yeni yüklediğim birşey vardı nede korsan yazılım bundan olabilir mi

Geri
Yukarı