RTX 3080 fiyatını hak ediyor mu?

Haklısın demek istiyorum ama Aliexpress'te 900 dolara kendi kartımı 1 hafta önce gördüm onlarda uçmaya başlamışlar. Ben MSI RTX 3070 3X Ventus OC kullanıyorum 6890 TL'ye aldım. Sonra AMD 6800 XT'yi çıkardı 8500 dedim hatamı ettik ne kadar AMD 5700 XT ve Ryzen 7 3700X kullanmış ve nefret etmiş biri olsam da AMD'den sonra cypurpank çıktı 6800XT çakıldı DLSS kalite açıyoruz 2K Ultra'da 70 110 arası FPS alıyoruz ama AMD böyle teknoloji sunmiyor. Konu bu değil tabii bu benim oh be dememe sebep oldu sadece 😀 NVIDIA'nin tek yaptiğı hata fiyatları ucuz gösterip yüksekten satmaları. Bu da stok çoğalınca düzelir diye söylemek istiyorum ama düzelmez burası Türkiye.

Yurtdışında stok sorunları oldu hocam. Karaborsa mevzusu gibi. Nasıl TR'de 8300TL'lik konsol 12000 hatta 15000 gibi fiyatlara konuldu? Aynı mantık.

Yurtdışında stok sorunları oldu hocam. Karaborsa mevzusu gibi. Nasıl TR'de 8300TL'lik konsol 12000 hatta 15000 gibi fiyatlara konuldu? Aynı mantık.

İşte halende olmaya devam ediyor yurt dışında ekran kartı fiyatları randumana oturur gibime geliyor o zaman yurt dışı mantıklı olur ama bizim ülkede fiyat indirim dışında düşmez çıkmaya devam eder ama getirebilecek arkadaşlar varsa Rusya fiyatları çok uygunmuş bilgisi olsun 4700 gibi rakamlara 3080 arti yanındada Power hediyesi varmış diye arkadaşım bugun biyerde görmüş.

İşte halende olmaya devam ediyor yurt dışında ekran kartı fiyatları randumana oturur gibime geliyor o zaman yurt dışı mantıklı olur ama bizim ülkede fiyat indirim dışında düşmez çıkmaya devam eder ama getirebilecek arkadaşlar varsa Rusya fiyatları çok uygunmuş bilgisi olsun 4700 gibi rakamlara 3080 arti yanındada Power hediyesi varmış diye arkadaşım bugun biyerde görmüş.

Rusya'da donanım ve yazılımlarda ciddi fiyat yerelleştirmesi var diye biliyorum.

Mesela CoD Cold War yarısı fiyatına satılıyordu neredeyse.

Geri
Yukarı