RTX 3080 sistem için PSU önerisi

Corsair 850W RMx White Series RM850x 80 + Gold​

bu üründe karar kıldım, bunun yerine performans aynı kalite aynı ama şunun fiyatı daha uygundur diyerekten önerileriniz var mı?

bu arada hepinize teşekkür ederim

Corsair 850W RMx White Series RM850x 80 + Gold​

bu üründe karar kıldım, bunun yerine performans aynı kalite aynı ama şunun fiyatı daha uygundur diyerekten önerileriniz var mı?

bu arada hepinize teşekkür ederim
Aşağı yukarı bu kalitede aynı fiyattalar. Stok bulduğunuzu alın, üzmez. Bu ürün de iyidir. Yalnız revize modeli satılıyor, sıkıntı yaşatmaz. Belki renginden ötürü daha ucuzu bulunabilir de 100 lira için bu seviyelerde göz ardı edilebilir.

İlk versiyonda etikette // işareti yok. Ne gibi farkı var bilmiyorum açıkçası yabancı forumlarda kullanıcılar açıklamışlar ama dikkate alınacak değerde bir şey okumadım. Revize model iyidir diye düşünüyorum. En azından fanı upgrade'dir. 😄

Aşağı yukarı bu kalitede aynı fiyattalar. Stok bulduğunuzu alın, üzmez. Bu ürün de iyidir. Yalnız revize modeli satılıyor, sıkıntı yaşatmaz. Belki renginden ötürü daha ucuzu bulunabilir de 100 lira için bu seviyelerde göz ardı edilebilir.

İlk versiyonda etikette // işareti yok. Ne gibi farkı var bilmiyorum açıkçası yabancı forumlarda kullanıcılar açıklamışlar ama dikkate alınacak değerde bir şey okumadım. Revize model iyidir diye düşünüyorum. En azından fanı upgrade'dir. 😄
kafamı karıştıran bir konu var bu corsair rm850x bir çok firmada aynı renk 7-8 bin tl iken sinerjide nasıl 3000. kaçırdığımız bir şey mi var acaba

kafamı karıştıran bir konu var bu corsair rm850x bir çok firmada aynı renk 7-8 bin tl iken sinerjide nasıl 3000. kaçırdığımız bir şey mi var acaba
Yok hocam o 7-8k satan siteler yasal dolandırıcı. Stokta yok diye koymuşlar fiyattan satıyorlar. Ederi zaten 3000 TL idi. Ekim ayı gibi aldım ben de o zaman da 2800 civarıydı. Sıkıntı yok yani. :)
Edit: PSU aldığım zaman 2800 TL civarıydı. 2700 TL'ye Core Reactor almıştım, yanıltmayayım.

Ben bir tek Sinerji'de bulabildim stokta, orası da zaten güvenlidir merak etme.

hepsi burada sitesinde 3-4 farklı fiyat mevcut
Hocam Hespiburada'da değişik bir satış taktiği var satıcıların, ellerinde stok kalmadığı zaman Ekşi'de okumuştum Herpsiburada bunlara direkt fazladan ücret kesiyordu, o yüzden bir kaç tane ürünü piyasa değerinin çok üstünde satıp minimum stok tutuyorlar.

Dediğim gibi Sinerji'den gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Geri
Yukarı