RTX 3080 sistem toplama

• Konuyu başlatan YeL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 836

YeL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 20-25 bin bütçe arasında RTX 3080 PC toplamak istiyorum bazı parçalar 2. el bazıları sıfır olabilir. 2. el bulduğunuz parçaları sahibinden veya başka sitelerden link olarak atarsanız sevinirim. Son olarak da pchocasının 20.999 TL'lik RTX 3070 Ti'lı bir sistemi var sizce onu almak mı daha mantıklı sıfır olarak yoksa 2. el RTX 3080'mi toplamak daha mantıklı?
Dediğim sistem bu.

Arkadaşlar 20-25 bin bütçe arasında RTX 3080 PC toplamak istiyorum bazı parçalar 2. el bazıları sıfır olabilir. 2. el bulduğunuz parçaları sahibinden veya başka sitelerden link olarak atarsanız sevinirim. Son olarak da pchocasının 20.999 TL'lik RTX 3070 Ti'lı bir sistemi var sizce onu almak mı daha mantıklı sıfır olarak yoksa 2. el RTX 3080'mi toplamak daha mantıklı?
Dediğim sistem bu.
Hocam kesinlikle ikinci el ürün toplamayın sıfır alın önerim bu yönde.Ve eğer bu sistemi alacaksanız güç kaynağını da ayrıca yükseltin.

Ekran kartını ikinci el alacaksan eğer, alacağın kişiden mutlaka fatura iste. Mümkünse vatan, Teknosa faturalı olsun. Bir de ekran kartının kullanım yaşı 6 aydan büyük olmasın. Yani satın alındığı tarihten. Nedenini söylememe gerek var mı bilmiyorum ama madencilik desem anlarsın sanırım. Bu kartlar hala yoğun şekilde piyasada.

Hocam RTX 3080 çok daha cazip geliyor 3070 Ti'a göre temiz bir RTX 3080 bulursanız atabilirseniz sevinirim.

Ekran kartını ikinci el alacaksan eğer, alacağın kişiden mutlaka fatura iste. Mümkünse vatan, Teknosa faturalı olsun. Bir de ekran kartının kullanım yaşı 6 aydan büyük olmasın. Yani satın alındığı tarihten. Nedenini söylememe gerek var mı bilmiyorum ama madencilik desem anlarsın sanırım. Bu kartlar hala yoğun şekilde piyasada.
Hocam peki ürün yurtdışı ürünü v.s olsa sıkıntı çıkar mı ?

2k bir monitorun varsa maddi olarak 3070ti yönel. 4k ise 3080. Yurt dışı olmaz. Garantisi bulunmaz.

Ucuza kaçma sistemde. Paran çöp olur canın sıkılır.

Ama gelgelelim 20k 3080 sistem için çok az. Zaten piyasada 3080 bulmak zor. Bulduklarında 2senelik mining çıkması genelde. 3080 için 30k zorla.

Sahibinden üzerinden benim ekran kartım satılık. İsterseniz bakanilirsiniz. Eylül 2022 tarihli Vatan faturalı. Eger aradığınız temizlik ve güvenlik ise. Sistemim görünüyordur zaten size de. İsmimin altında. Tüm sistem 35k.

Son düzenleme:
2K bir monitorun varsa maddi olarak 3070 Ti yönel. 4K ise 3080. yurt dışı olmaz. Garantisi bulunmaz.

Ama gelgelelim 20k 3080 sistem için çok az. Zaten piyasada 3080 bulmak zor. Bulduklarında 2senelik mining çıkması genelde. 3080 için 30k zorla.

Sahibinden üzerinden benim ekran kartım satılık. İsterseniz bakanilirsiniz. Eylül 2022 tarihli vatan faturalı. Eger aradığınız temizlik ve güvenlik ise. Sistemim görünüyordur zaten size de. İsmimin altında. Tüm sistem 35k.

Hocam 3080 ile 2K monitör güzel gitmez mi, gördüğüme göre sizde 3080 ile 2K monitör kullanıyorsunuz memnun musunuz?

2K bir monitorun varsa maddi olarak 3070 Ti yönel. 4K ise 3080. yurt dışı olmaz. Garantisi bulunmaz.

Sahibinden üzerinden benim ekran kartım satılık. İsterseniz bakanilirsiniz. Eylül 2022 tarihli vatan faturalı. Eger aradığınız temizlik ve güvenlik ise. Sistemim görünüyordur zaten size de. İsmimin altında. Tüm sistem 35k.

Bir de sisteminizin linkini atabilir misiniz?

2k müthiş. Ultra + Rtx açıyorum. Hiçbir oyunda FPS degerlerine bakmıyorum. Kısacası rahatım. Sistemin linki yok hocam. Sadece ekran kartı ve monitörü satıyorum. İlan numaralarından aratabilirsiniz.

Tüm sistem sahibindende yok. Öyle bir ilan açmadım. Ama düşünürseniz konuşabiliriz

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-08-00-24-04-294_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2023-03-08-00-24-04-294_com.sahibinden.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2023-03-08-00-23-38-282_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2023-03-08-00-23-38-282_com.sahibinden.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 33
2K müthiş. Ultra + RTX açıyorum. Hiçbir oyunda FPS degerlerine bakmıyorum. Kısacası rahatım. Sistemin linki yok hocam. Sadece ekran kartı ve monitörü satıyorum. İlan numaralarından aratabilirsiniz.

Tüm sistem sahibindende yok. Öyle bir ilan açmadım. Ama düşünürseniz konuşabiliriz.

Hocam düşünürsem size ulaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı