RTX 3080 Ti çıkacak mı?

Teşekkürler. Fakat benim için önemli olan teknik servis. Yani oldu ki bir sorun çıktı karşımızda muhatap bulabilecek miyiz?

Tekrar söylüyorum bütçe sorunum yok.
Sizce alayım mı?
Teknik servisi iyi diye biliyorum. Kötü olsa hiç kimse Palit'den ekran kartı almazdı.

Kesin bilgi değil ama yeni AMD amiral gemisi Rtx 3080 kartını performans testlerinde geride bıraktığı için Nvidia'nın hamle yapacağı kesin. Beklemeye değer mi? Bence hayır çünkü her ne kadar bunu alabilecek bütçeniz varsa size çok etki etmese de dolar/euro sürekli artıyor. Bu yüzden şimdiden almanız daha iyi olur.

Kesin bilgi değil ama yeni AMD amiral gemisi RTX 3080 kartını performans testlerinde geride bıraktığı için NVIDIA'nın hamle yapacağı kesin. Beklemeye değer mi? Bence hayır çünkü her ne kadar bunu alabilecek bütçeniz varsa size çok etki etmese de dolar/euro sürekli artıyor. Bu yüzden şimdiden almanız daha iyi olur.

Şu anda Palit'in fiyatı gayet iyi 8999 TL. Sizce sadece MSI veya ASUS diye 2-3 bin lira fark vermeye değer mi?

Kasam XIGMATEK İstanbul modeli. Gayet ferah peki fps olarak Gamibg X Trio ile fark nedir?

Ekran kartı model isimlerinde sadece soğutucu değişir eğer O.C vesaire yazmıyorsa-ki zannediyorum daha OC versiyonları çıkmadı. Performans olarak hiçbir şey değişmez. Sadece birisi daha az ısınır diğeri daha fazla ısınır. Ama kasa içi ferah olduğu sürece hiçbir şey olmaz.

Geri
Yukarı