RTX 3090 için güç kaynağı tavsiyesi

Bütçe
4000
RMx serisi piyasadaki en iyi güç kaynağı serilerinden birisi. Rakipleri çok sınırlı. Üstte önerilen C850'yi öneririm ben de o fiyata. Dişli rakiplerinden birisi.

RMx ve üstte önerilen C850 bariz daha üstün modeller GT Pro'dan. 750W istiyorsanız şu ürün de uygundur:

3090 için yeterli olur ama 850W almaktan da zarar gelmez elbette bütçe varsa.

Evet dediğiniz gibi bu modeller GT Pro'dan daha üstündür fakat biz bilgisayarı bilgisayarcı tanıdığımla topladık tüm parçaları ondan alıyorum onda da sadece dediğim FSP modeli vardı onun dediği model kullanılabilir mi? Çünkü 1 parça için gidip ayrı almak istemiyorum dediğim pin sayıları yeterliyse alınabilir mi?

RMx serisi piyasadaki en iyi güç kaynağı serilerinden birisi. Rakipleri çok sınırlı. Üstte önerilen C850'yi öneririm ben de o fiyata. Dişli rakiplerinden birisi.

RMx ve üstte önerilen C850 bariz daha üstün modeller GT Pro'dan. 750W istiyorsanız şu ürün de uygundur:

3090 için yeterli olur ama 850W almaktan da zarar gelmez elbette bütçe varsa.

Ayrıca FSP GT Pro yarı modüler. O konuda da biraz çekingenim. Arkadaşın önerdiği NZXT modeli daha uygun gibi duruyor.

O dert değil. GT Pro kullanılır elbette elinizde mevcutsa. Problem yok.

GT Pro elimde değil. Onu da satın alacağım işte. Bayağı düşündüm de arkadaşın önerdiği NZXT modelini almak daha mantıklı duruyor. Benim için kasadaki en önemli parça güç kaynağıdır. Güç kaynağına 3090 emanet edeceğim. İçimin rahat etmesi açısından arkadaşın dediği o model daha güzel duruyor hem de 850 watt.

GT Pro elimde değil. Onu da satın alacağım işte. Bayağı düşündüm de arkadaşın önerdiği NZXT modelini almak daha mantıklı duruyor. Benim için kasadaki en önemli parça güç kaynağıdır. Güç kaynağına 3090 emanet edeceğim. İçimin rahat etmesi açısından arkadaşın dediği o model daha güzel duruyor hem de 850 watt.

Evet epey kaliteli bir model ben de öneririm.

Geri
Yukarı