RTX 3090 için PSU önerisi

Bütçe
1000-1500 TL
İlk yazdığınız şeyi gördüm de orada tam olarak ne demek istediniz?

Hocam ya ben birine PSU önerisi yapmıştımda yanlış yapmıştım sizde uyarmıştınız beni ondan sonra işte sizde bu PSU önerince benim önerdiğim PSU da sizinkine benziyordu benim önerdiğime iyi dediniz sandım bende öyle yazdım siz uyardıktan sonra biraz araştırma yapmıştım bende :)

İkisi de kaliteli ürünlerdir. İkisini de alabilirsiniz. Bana sorarsanız ben SilverStone tercih ederim.

Anladım usta çok teşekkür ederim ilginize. Herkese çok teşekkürler. İkisinden birini seçeceğim. Aklıma takılan Corsair de anakart için 8+4 pin yokmuş sadece 8 pin varmış. Bu sorun olur mu acaba diye düşündüm. Eğer sorunsa SilverStone alacağım. Olmazsa Corsair alabilirim Hepsiburada'da 1200 lira civarına düşmüş çünkü.

@pozix son 1 ayda zamlandı ama ben bu incelemeden yola çıkarak aldım. Memnunum Asus-Strix modeli ile arasında kalmıştım. Fiyatı indirimde yakalayınca aldım. Fanları ısınınca veya yük altına girince çalışıyor(Zero Moda ). Bende boşta ısınınca 7-8dk çalışıyor duruyor 25-30dk sonra tekrar 7-8dk çalışıyor. Sürekli çalışır da tutabilirsiniz. Ben kaliteli buldum ürünü tabi su an fiyatı artmış belki karne zamanları falan bir indirim olabilir önümüzdeki günlerde.

Corsair giriş seviyesi CV, VS güç kaynakları haricinde kaliteli.
Cooler Master MWE serisi kaliteli.
Thermaltake Toughpower serisi kaliteli.
Bunun dışındaki markalar hakkında çok bilgim yok, almadan önce mutlaka araştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı