RTX 3090 Suprim alınır mı?

end guest

Femtopat
Daha fazla  
Bu aralar PC almayı düşünüyorum, RTX 3090 Suprim buldum. 7 ay mining yapılmış 15.400 TL sizce değer mi ve onu kaldırabilecek fiyat performans ürünü bir işlemci var mıdır sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık değerlerine bakın stres testlerine sokun testlerden başarıyla geçerse alabilirsiniz. 3090'ın şu anki piyasasını bilmiyorum o yüzden piyasayı kontrol etmeden bir şey diyemem.

Mining kartlar riskdir ya çok ucuza 3090 alırsın ya da 15.400 TLni çöpe atarsın ama haberin olsun 2.el temiz 3090'lar +20.000 TL'den başlıyor dikkatli ol.

Bu aralar PC almayı düşünüyorum, RTX 3090 Suprim buldum. 7 ay mining yapılmış 15.400 TL sizce değer mi ve onu kaldırabilecek fiyat performans ürünü bir işlemci var mıdır sizce?
Temiz ise alınabilir.

7 ay boyunca o kart 7/24 %100 çalışmış çünkü. Adamın doğruyu söyeyip söylemediği bile muamma. Belki 1 sene çalıştı. Bilemeyiz.
O önemli değil kartın içi dışı temiz ise bişey olmaz o da hallolur. 1 yıl falan çalışması performansı düşürmez

Sürekli çalıştığı için sıcaklıkları yükseliyor zaten anlatmak istediğim bu sıcaklık yüksek değil ise alınabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…