RTX 3090 ve Ryzen 9 5950X sisteme 7000 TL PSU önerisi

yasinfx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sistemimi güncelleyeceğim. Şu an kullandığım PSU 650w bronz. Kasada 3 fanlı bir sıvı soğutma var. RTX 3090 ve Ryzen 5950x alacağım. 3D ve render için kullanacağım. Bütçem 5-7 bin TL. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Not: Ufak bir sorum daha var. Kullandığım sistemi hazır olarak almıştım. Şu anki PSU modüler olmayan bir PSU. Daha önce PC toplamadım. Modüler olan bir PSU alırsam, bunun bağlantıları yapmak kolay olur mu?

Merhaba, sistemimi güncelleyeceğim. Şu an kullandığım PSU 650W bronz. Kasada 3 fanlı bir sıvı soğutma var. RTX 3090 ve Ryzen 5950X alacağım. 3D ve render için kullanacağım. Bütçem 5-7 bin TL. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Not: Ufak bir sorum daha var. Kullandığım sistemi hazır olarak almıştım. Şu anki PSU modüler olmayan bir PSU. Daha önce PC toplamadım. Modüler olan bir PSU alırsam, bunun bağlantıları yapmak kolay olur mu?

Modüler PSU'lar çok daha rahatlar bağlantı olsun temiz görünmesi olsun.

@deadfellow @borisyeisar teşekkür ederim. Sistemi nerdeyse sürekli renderda, full yükte kullanacağım. Kafam rahat etsin diye 1000W tercih etmek istiyorum. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım ama eğer 1000W için de şu anda piyasada bulunan, satın alabileceğim bir tavsiye verirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı