RTX 4050 - i7-12650H darboğaz yapar mı?

Bütçe
45.000TL
Yapmaz da o laptopu almanı önermem. F/P açısından çöp.

Darboğaz olmaz internetteki böyle sitelere güvenmeyin.

Çok teşekkürler.💛

Victus'u inceliycen Monster'a fazla güvenmem😆

Ama bir de şöyle bir şey car, ben 4 senedir PUBG Mobile oyuncusuyum ve (MSI için konusuyorum) Devour, CS:GO, Squad, portal 2ve People Playground gibi oyunlar oynarım yani ben bunları yüksek grafiklerde ideal FPS de oynatacagina eminim yani kalkıp da BF Cyberpunk 2077 RDR gibi oyunlar oynamam bunun için MSI almayi düşüncem tasarımını beğeniyorum bir de mesela HP de RGB yok

Son düzenleme:
Çok teşekkürler.💛

Ama bir de şöyle bir şey car, ben 4 senedir PUBG Mobile oyuncusuyum ve (MSI için konusuyorum) Devour, CS:GO, Squad, portal 2ve People Playground gibi oyunlar oynarım yani ben bunları yüksek grafiklerde ideal FPS de oynatacagina eminim yani kalkıp da BF Cyberpunk 2077 RDR gibi oyunlar oynamam bunun için MSI almayi düşüncem tasarımını beğeniyorum bir de mesela HP de RGB yok

Monster'da var :D

Düşük sistemli oyunlar oynuyorsun diye kazıklanmak mı istiyorsun? Katana'nın hem soğutması kötü hem de bu fiyatta donanımı kötü.

Çok teşekkürler.💛

RGB var Victus'ta derdin buysa.

Yeni konular

Geri
Yukarı