RTX 4050 laptop ekran kartı iyi midir?

Hocam Victus almayın aldırmayın bilgisayar çok ısınıyor ve parçaların tam performansını kullanamıyorsunuz. Attıklarınızdan tabi ki Tuf çok daha iyi yeni nesil ryzen 9 inanılmaz bir CPU ancak TUF'ların soğutması bu işlemciyi tam kullanabilecek kadar iyi mi iyice araştırmanız lazım. Bende de 2023 TUF var idare eder bir soğutma sağlıyor ancak cpu'dan kısıyor battlefield vs. gibi işlemciyi sömüren oyunlarda 95°C'ye sabitliyor çünkü işlemciyi. 4070 ile 3060 ve 4050'yi karşılaştırmanın bir gereği yok zaten. Ancak 40 serisinde 50 60 ve 70 ekran kartları 100W güç değerini şu an için geçemiyor haberin olsun Nvidia'dan kaynaklanan bir hata bu. İleride sürücü ile düzeltilecek mi ben son baktığımda belli değildi. Onu da bir araştırmanı ve biglisayarın detaylı incelemelerini izlemeni tavsiye ederim. Belki bendeki 7735hs 7940hs'ten fazla ısınıyordur senin için TUF'ın soğutması yeterli olabilir.

Hocam Victus almayın aldırmayın bilgisayar çok ısınıyor ve parçaların tam performansını kullanamıyorsunuz. Attıklarınızdan tabii ki TUF çok daha iyi yeni nesil Ryzen 9 inanılmaz bir CPU ancak TUF'ların soğutması bu işlemciyi tam kullanabilecek kadar iyi mi iyice araştırmanız lazım. Bende de 2023 TUF var idare eder bir soğutma sağlıyor ancak CPU'dan kısıyor Battlefield vs. gibi işlemciyi sömüren oyunlarda 95°c'ye sabitliyor çünkü işlemciyi. 4070 ile 3060 ve 4050'yi karşılaştırmanın bir gereği yok zaten. Ancak 40 serisinde 50 60 ve 70 ekran kartları 100W güç değerini şu an için geçemiyor haberin olsun NVIDIA'dan kaynaklanan bir hata bu. İleride sürücü ile düzeltilecek mi ben son baktığımda belli değildi. Onu da bir araştırmanı ve biglisayarın detaylı incelemelerini izlemeni tavsiye ederim. Belki bendeki 7735HS 7940HS'ten fazla ısınıyordur senin için TUF'ın soğutması yeterli olabilir.

Çok teşekkür ederim hocam zaten bende TUF almayı düşünüyordum soğutma konusuna gelirsek de eğer hava alacak kadar bir açı ile ya da stant üstüne konulduğunda gayet iyi soğuttuğu söylenilmiş bugün elimde olacak inşallah ürün bende söyleyenlerin yalancısıyım inşallah bir sıkıntı çıkmaz trkrardan teşekkür ederim hocam ilgileriniz için.

Çok teşekkür ederim hocam zaten bende TUF almayı düşünüyordum soğutma konusuna gelirsek de eğer hava alacak kadar bir açı ile ya da stant üstüne konulduğunda gayet iyi soğuttuğu söylenilmiş bugün elimde olacak inşallah ürün bende söyleyenlerin yalancısıyım inşallah bir sıkıntı çıkmaz trkrardan teşekkür ederim hocam ilgileriniz için.
Rica ederim hocam ne demek. Söyleyenlere güvenmeyin ürünü açmadan önce 1 2 saatinizi ayırıp bulabildiğiniz kadar inceleme videosu izleyin tatlmin olursanız bilgisayar kalır olmazsanız iade edersiniz. Çünkü bilgisayarı tam olarak kullanamıyorsanız ne anlamı var o kadar para vermenin.

Hocam Victus almayın aldırmayın bilgisayar çok ısınıyor ve parçaların tam performansını kullanamıyorsunuz. Attıklarınızdan tabi ki Tuf çok daha iyi yeni nesil ryzen 9 inanılmaz bir CPU ancak TUF'ların soğutması bu işlemciyi tam kullanabilecek kadar iyi mi iyice araştırmanız lazım. Bende de 2023 TUF var idare eder bir soğutma sağlıyor ancak cpu'dan kısıyor battlefield vs. gibi işlemciyi sömüren oyunlarda 95°C'ye sabitliyor çünkü işlemciyi. 4070 ile 3060 ve 4050'yi karşılaştırmanın bir gereği yok zaten. Ancak 40 serisinde 50 60 ve 70 ekran kartları 100W güç değerini şu an için geçemiyor haberin olsun Nvidia'dan kaynaklanan bir hata bu. İleride sürücü ile düzeltilecek mi ben son baktığımda belli değildi. Onu da bir araştırmanı ve biglisayarın detaylı incelemelerini izlemeni tavsiye ederim. Belki bendeki 7735hs 7940hs'ten fazla ısınıyordur senin için TUF'ın soğutması yeterli olabilir.
Hocam bu aralar herkes victus alıyor ve öneriyor bende victus almayı düşünüyordum vaz mı geçmeliyim ?

Geri
Yukarı