Çözüldü RTX 4060 i7-12700H sistemde AC Origins düşük performans veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Çözüm şu, bilgisayar yeni geldiği için işlemcimde GHz kilidi varmış bu sorunu ThrottleStop uygulamasını kullanarak çözdüm. Bu şekilde işlemcinin verebileceği 5 GHz'ye ulaşabildim. İşlemci kilidi varken kullanabildiğim GHz 2 idi.
Ubisoft laucnherda sorun mu var benim sistemim gayet iyi şu zamana kadar akıcı oynadım hep ancak dünden beri 2 AC oyunu denedim CPU kullanımı 100 oluyor droplar giriyor test etmek amacıyla ağır oyunlarda girdim ancak hiçbir sorun bulamadım Ubisoft oyunlarında 2 gündür PC işkence çekiyor.

Çözüm şu, bilgisayar yeni geldiği için işlemcimde GHz kilidi varmış bu sorunu ThrottleStop uygulamasını kullanarak çözdüm. Bu şekilde işlemcinin verebileceği 5 GHz'ye ulaşabildim. İşlemci kilidi varken kullanabildiğim GHz 2 idi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bende kilit yok aylardır oynuyorum sorun yaşamadım 2-3 gündür droplar başladı başka oyunlarda sorun yok AC oyunlarında var müsait bir zamanda rica etsem oyunu oynar mısın sorun belki Ubisoft kaynaklıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı