RTX 4060 optimizasyon sorunu çözülür mü?

Bütçe
37000
Aman hocam 40K Victus'a bayılmak hiç akıl kârı değil sakın almayın.

32 GB RAM'i kendiniz de yükseltirsiniz bir şey yok onda. Kesinlikle uzak durulmasından yanayım özellikle bu bütçelerde.

Yok hocam. Önerdiğim markalar dışındakiler Dell, Lenovo, Monster ve Excalibur. Tabii dediğim gibi TUF ve Nitro varken bunları almanız pek mantıklı değil.

Böyle bir ürün buldum. Visa kredi kartlarına 2000 tl indirim veriyor. Tek slot 16 GB ise yükseltme yapabilirim. 8x2 mi 16x1 mi nasıl anlarım? Düşüncen nedir?

Böyle bir ürün buldum. Visa kredi kartlarına 2000 tl indirim veriyor. Tek slot 16 GB ise yükseltme yapabilirim. 8x2 mi 16x1 mi nasıl anlarım? Düşüncen nedir?
Ürün gayet sağlam görünüyor. Alınabilir. 165 Hz ekran ve 140W GPU'da gözümden kaçmadı.

Orası öyle. Karşılaştırma videoları izliyordum. 3070ti 20-30 fps ile 4060'ın önüne geçiyor. İstersen atayım.

HP Victus 4060 versiyonları hakkında ne düşünüyorsun?

Destek fan işe yarar mı? Pek anlamıyorum laptoplardan. Masaüstü tercihimdir. Mecburiyet.
İstersen klima bağla watt sınırlamasını kaldıramazsın. Güvenlik önlemi gibi bir şey.

Ürün gayet sağlam görünüyor. Alınabilir. 165 Hz ekran ve 140W GPU'da gözümden kaçmadı.

Son olarak bu ürüne bakarsan sevinirim. 35k fiyatına denk geliyor indirimle birlikte.

Son olarak bu ürüne bakarsan sevinirim. 35k fiyatına denk geliyor indirimle birlikte.
Kronik sorunlu değil gayet sağlam cihaz. Alınır. GPU'da 140W yani Max-P.

Geri
Yukarı