RTX 4060 sistem nasıl?

AvrupaiXl

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba Technopat'te zamanında cok dolasırdım fakat hesap oluşturmak aklıma gelmezdi. Şu anda yakın bir tarihte bilgisayar alacağım ve bunun için bir konu açayım dedim. Konu açmak hakkında pek bir bilgim yok herhangi bir yanlışım olabilir tekrar bundan dolayı özür dilerim. Aşağıdaki görselde de görmüş olduğunuz gibi biraz araştırarak bu tarz bir bilgisayar almaya karar verdim özelliklerim aşağıda sizce eksik olan şey veya yanlış yaptığım şeyler nelerdir? Toplam 42.000TL fiyat cıkıyor cidden uzun süreli bir birikim sonucunda bu bilgisayarı alacağım ve herhangi bir hata cıkmasını istemiyorum. Tekrardan iyi günler.

Dosya Ekleri

• 1707335651607.png
    1707335651607.png
    84,6 KB · Görüntüleme: 36
  • 1707335693034.png
    1707335693034.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 29
Aybı fiyata 4070'li sistem alabilirsiniz. Tek fark kule tipi soğutucu olur ve ram 16 GB olur. Zorlarsanız 32 yapabilirsiniz belki.

Aybı fiyata 4070'li sistem alabilirsiniz. Tek fark kule tipi soğutucu olur ve RAM 16 GB olur. Zorlarsanız 32 yapabilirsiniz belki.

Aslında 4060 Kafi Bence Hocam Sadece şu an Bir Eksiğim var mı? Onu Ogrenmek İstiyorum Oynadıgım Oyunlar Zaten Valorant, LoL, Rainbow sixeige, ETS, The Forest tarzı hikaye RPG tabanlı oyunlar cogunlukla sadece PUBG mobilde yüksek bir takımda oynuyorum girdiğimiz turnuvalardır vs. kayıt almamızı istiyorlar hem kayıt alırken hem de arkada Discord'da arkadaşlarımla konusurken rahat oyun oynatabilecek bir sistem olsa da yeter

Aslında 4060 Kafi Bence Hocam Sadece şu an Bir Eksiğim var mı? Onu Ogrenmek İstiyorum Oynadıgım Oyunlar Zaten Valorant, LoL, Rainbow sixeige, ETS, The Forest tarzı hikaye RPG tabanlı oyunlar cogunlukla sadece PUBG mobilde yüksek bir takımda oynuyorum girdiğimiz turnuvalardır vs. kayıt almamızı istiyorlar hem kayıt alırken hem de arkada Discord'da arkadaşlarımla konusurken rahat oyun oynatabilecek bir sistem olsa da yeter
Sıkıntı yaratmaz hocam. Şimdi baktım da 42K bütçe ile 32 GB 6000 MHz'li Ryzen 5 7500F ve RTX 4070'li sistem alabilirsiniz. İsterseniz link atayım?

Ram'dan 2 adet seçin özelleştir kısmından. Toplam fiyat 42.354 TL.

42196 SUNRİSE 4070.png
42.330.png

İkinci attıgım fotodaki ekran kartı 4070s ve daha iyi ama ssd çok iyi olmasa da götürür. Anakartta 2 m2 yuvası var ilerleyen dönemde daha iyisini alırsınız 2. yuvaya takarsınız. Bende yakın zamanda toplayacağım. Gamegarajda palit ve inno3d 4070s modelleri daha uygun fiyata vardı stoklar bitmişti. Şuan sanırım güncelleniyor ve 4070 alınacağına 4070s çok daha iyi olur aynı fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı