Çözüldü RTX 4060 sistemde CS:GO 4:3 çözünürlük yapınca ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berat Karacengel

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16gb 8X2
Ekran kartı
RTX 4060
İşlemci
R7 7840
Merhaba sorunumu detaylandırırsam: Oyunda 4:3 çözünürlük olan 1280x960'a alıyorum sonrasında ekran gidip geliyor ve masaüstüne atıyor sonrasında aşağıdan oyunun simgesine tıklıyorum ekran git gel yapıyor yine masaüstüne atıyor durum bu şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun açılmıyor diye başlangıç seçeneklerine W 1920 H 1080 yazmıştık oyun açılması düzeldi diye, onu silip yeniden 4:3 yapmayı denedik. Oldu bu sefer, herkese iyi Sosyaller.

Oyun ayarlarından değil de NVIDIA Denetim Masası'ndan CS:GO profili oluşturup, çözünürlüğü de belirttiğin şekilde ayarlayıp açmayı dener misin?
Oyun ayarlarından değilde Nvidia denetim masasından cs go profili oluşturup, çözünürlüğü de belirttiğin şekilde ayarlayıp açmayı dener misin?

Oyun açılmıyor diye başlangıç seçeneklerine W 1920 H 1080 yazmıştık oyun açılması düzeldi diye, onu silip yeniden 4:3 yapmayı denedik. Oldu bu sefer, herkese iyi Sosyaller.

Oyun ayarlarından değil de NVIDIA Denetim Masası'ndan CS:GO profili oluşturup, çözünürlüğü de belirttiğin şekilde ayarlayıp açmayı dener misin?

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…