RTX 4060 sistemde Fortnite FPS değerleri normal mi?

volodymr

Centipat
Daha fazla  
Fortnite'de 1080P'de DirectX 12 ile tüm ayarlar Epic yazılımsal RTX vs nanite kapalı ve DLSS quality modunda 140 FPS civarı alıyorum, nanite ve yazılımsal RTX açık her şey Epic'te DLSS quality modunda 60-70 FPS alıyorum 40-50 civarlarına düşebiliyor anlık olarak sizce FPS değerlerim normal mi? Sıcaklığı ise 67-68 derecelerde.

Işlemci: 12400F.
Bellek: G.Skill Ripjaws 16 GB 3600MHz.
Ekran ksrtı: Gigabyte RTX 4060 8G OC.

Fortnite'de 1080P'de DirectX 12 ile tüm ayarlar Epic yazılımsal RTX vs nanite kapalı ve DLSS quality modunda 140 FPS civarı alıyorum, nanite ve yazılımsal RTX açık her şey Epic'te DLSS quality modunda 60-70 FPS alıyorum 40-50 civarlarına düşebiliyor anlık olarak sizce FPS değerlerim normal mi? Sıcaklığı ise 67-68 derecelerde.

Işlemci: 12400F.
Bellek: G.Skill Ripjaws 16 GB 3600MHz.
Ekran ksrtı: Gigabyte RTX 4060 8G OC.
Normal.

Izlediğim bir Fortnite FPS testindeki adam en yüksek ayarlada RTX ve nanite açık şekilde benimle aynı civarlarda FPS alıyordu fakat ayarları düşürdüğü zaman FPS değerleri onda daha çok yükseliyor bende ise ondan 20-25 FPS daha düşük oluyor yüzden kafam karıştı bu arada her şey en yüksekte iken nanite RTX vb açık iken işlemci kullanımım %100'e ulaşıyor ve ekran kartı kullanımım %90'a düşüyor.

Izlediğim bir Fortnite FPS testindeki adam en yüksek ayarlada RTX ve nanite açık şekilde benimle aynı civarlarda FPS alıyordu fakat ayarları düşürdüğü zaman FPS değerleri onda daha çok yükseliyor bende ise ondan 20-25 FPS daha düşük oluyor yüzden kafam karıştı.
İkinizin sistemi %100 aynı mı ve ayrıca ikinizin sistemi aynı sağlıktamı ondan sonra karar verin :) %100 aynı olması tuhaf olur zaten

İkinizin sistemi %100 aynı mı ve ayrıca ikinizin sistemi aynı sağlıktamı ondan sonra karar verin :) %100 aynı olması tuhaf olur zaten.
Elbette aynı değil fakat bundan önce aldığım teknolojik ürünler genelde sorunlu veya arızalı çıkıp sürekli iade senaryosu yaşadığım için içimi ufak bir korku bastı.

Elbette aynı değil fakat bundan önce aldığım teknolojik ürünler genelde sorunlu veya arızalı çıkıp sürekli iade senaryosu yaşadığım için içimi ufak bir korku bastı.
Hmm anladım belki işinize yarayabilir :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan Sadece %100 cpu çözümünü izleyin :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hmm anladım belki işinize yarayabilir :
bu videodan Sadece %100 cpu çözümünü izleyin :
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı