RTX 4060 Ti hazır sistem alınır mı?

Hocam bu sisteme bakabilirsiniz isterseniz.

öneri için çok teşekkür ederim ancak benim gösterdiğim sistemdeki işlemci ram, ve ssd daha üst seviye değil mi? tasarım, video-render, photoshop çalışmaları yapmak için kullanmayı düşünüyordum (arada tabi oyun da oynarım diye) bunlar için bu özellikler daha iyi olmalı diye düşünüyordum yanlış mıym?

öneri için çok teşekkür ederim ancak benim gösterdiğim sistemdeki işlemci ram, ve ssd daha üst seviye değil mi? tasarım, video-render, photoshop çalışmaları yapmak için kullanmayı düşünüyordum (arada tabi oyun da oynarım diye) bunlar için bu özellikler daha iyi olmalı diye düşünüyordum yanlış mıyım?

öneri için çok teşekkür ederim ancak benim gösterdiğim sistemdeki işlemci ram, ve ssd daha üst seviye değil mi? tasarım, video-render, photoshop çalışmaları yapmak için kullanmayı düşünüyordum (arada tabi oyun da oynarım diye) bunlar için bu özellikler daha iyi olmalı diye düşünüyordum yanlış mıym?
İşlemciyi aynı sanıyordum,dikkat etmemişim kusura bakmayın.4070 bu fiyata bence kaçmaz hocam,bu fiyata 4060ti'lı sistem alınmaz bana göre.Ki photoshop-render olaylarından 4070 daha rahat ettireceğini ve iki işlemci arasında aman aman bir fark olduğunu düşünmüyorum.Ram ile ssd sonradan ekleseniz 500-1000tl belki fazla ödersiniz ama 4070'iniz olur :)

Geri
Yukarı