RTX 4060 Ti - R5 5600X sistemde Forza Horizon 5 oyununda "Düşük video belleği" hatası

mamikrkc

Femtopat
Daha fazla  
Ayarlarım ekstrem ayarlarda, ortalama 200 civarı FPS alıyorum. Ekran kartım NVIDIA RTX 4060 Ti, işlemcim AMD R5 5600X. Yeni kullanıcıyım sayılır, neden bu mesaj geliyor? Kullandığım sistem mi ayarları için yetersiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının 8 GB video belleği olduğu için o uyarıyı alıyorsun. Oyunda takılmalar yaşanmıyorsa bir sorun yok. Ama anlık takılmalar yaşanıyorsa Texture quality ayarını bir tık aşağıya çek düzelir.

Ekran kartının 8 GB video belleği olduğu için o uyarıyı alıyorsun. Oyunda takılmalar yaşanmıyorsa bir sorun yok. Ama anlık takılmalar yaşanıyorsa Texture quality ayarını bir tık aşağıya çek düzelir.
Takılma filan yaşamıyorum. Ama aniden bu mesajı veriyo ekrana o an bi panik oluyorum bi şey mi oldu diye acaba.

Ekstrem ayarlarda çok fazla VRAM kullandığı için oyun uyarı veriyor. Belki oyun ayarlarından o uyarıyı kapatabiliyorsundur ama bilmiyorum.
Bende bilmiyorum vallaha. Taş çatlasın 6 ay filan oldu bilgisayar alalı. öyle sadece arada keyfi takılmak için aldım. Teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Biraz kurcaliyim oyunun ayarlarını belki düzeltebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı