RTX 4070 Starfield performansı

Ben $5 öderim diyorsan şu anda PureDark'ın modu en temizi kendi sayfasında da detaylıca anlatıyor. Kimileri ücretsiz mod yaramıyor, çöküyor diyor kullanmadığımdan emin değilim.

RTX 4060 Ti 8 GB ile ultra ayarlarda dış mekan 80-90 FPS iç mekan 150-160 FPS akıyorum şu anda. NVIDIA Frame Generation sağolsun 💪.

Ücretsiz yok mu hocam bu kalitede acaba? Siz aldınız mı bunu?
Starfield Upscaler - Replacing FSR2 with DLSS or XeSS bu moda da bir goz atin. Alternatif ucretsiz versiyon. Nasil kurulacagi da yaziyor.
Bu çok büyük bir kanal hocam bunu kurayım bari FSR gerçekten çöp ediyor görüntüyü.

Ücretsizi var da "korsan" oluyor biraz. Ben aldım kurdum kullanıyorum. Amaç zaten RTX 4000 serisi varken DLSS 3.5 ile kullanabilmek.
Modu kurdum ama sanki kurmadan önceki ile aynı gibi geldi bana. Bu bölgede su çimen NPC her şey var özellikle bu bölgeyi seçtim.

1694789061081.png

Şu linke FG yi buldum ama olur sanırım.

@kino hocam şimdi en son attığım FG'yi kurdum ama bu sefer END tuşuna basınca oyundan atıyor. FSR bridge vs. bir yardımcı olabilir misiniz neyi yanlış yaptım acaba

Son düzenleme:
@kino hocam şimdi en son attığım FG'yi kurdum ama bu sefer END tuşuna basınca oyundan atıyor. FSR bridge vs. bir yardımcı olabilir misiniz neyi yanlış yaptım acaba

Diyorum ben onu kullanmıyorum benzer sorunu yaşayanlar varmış, çözümünden emin değilim. Klasik DLSS modu ile FSR arasında ilk etapta çok fark hissemezsin ama hareket esnasında ya da akan yazılarda direkt hissediliyor.

Diyorum ben onu kullanmıyorum benzer sorunu yaşayanlar varmış, çözümünden emin değilim. Klasik DLSS modu ile FSR arasında ilk etapta çok fark hissemezsin ama hareket esnasında ya da akan yazılarda direkt hissediliyor.
Valla hocam FSR2Streamline.asi diye bir dosyayı sildim düzeldi oyun. DLSS halen çalışıyor ama FG çalışıyor mu bilmiyorum. 58-60 fps iken şuan 65-72 fps arasında bakalım. Crash vs. yemezsem bu şekilde devam ederim 60+ fps yeterli zaten single player.

@kino hocam nexus mod'un DLSS 3 ve FG modunu kurdum şuanda 2K'da açık alanda 95-110 fps alıyorum. Kurtarıcı oldu gerçekten. Görüntü de daha güzel. DLSS kalite seviyesinde %67 scalingte.

Son düzenleme:
@kino hocam nexus mod'un DLSS 3 ve FG modunu kurdum şuanda 2K'da açık alanda 95-110 fps alıyorum. Kurtarıcı oldu gerçekten. Görüntü de daha güzel. DLSS kalite seviyesinde %67 scalingte.

Güzel. İlerideki yamalarda kendisi de ekleyecekmiş Bethesda sanırım. RTX 4000 serisine sahipsen her fırsatta Frame Generation'ı yapıştırmak gerekiyor modlarla bile olsa. Bedavadan FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı