RTX 4070 Super hazır sistem önerisi

xSpectrum

Picopat
Daha fazla  
VULCAN-4070SUPER / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX GeForce RTX 4070 SUPER 1-Click OC 2X 12GB / 16GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Arkadaşlar merhaba, herkese iyi sosyaller. Mayıs ayında askere gideceğim. Ben askerden gelene kadar enflasyon, döviz vs. çok daha yükselir diye korktuğumdan gitmeden önce orta-üst seviye iyi bir sistem alayım diyorum. Nasip olursa bu benim alacağım ilk sistem olacak. Kafamda bu tarz bir sistem var. Fiyatı da gayet makul geldi diğer popüler sitelerle karşılaştırınca. Sistemde ayrıyetten RAM, SSD ve soğutucuyu da özelleştirmek istiyorum. Bunun dışın düşündüğüm diğer sistem de PC hocasının geçenlerde gaminggentr iş birliğiyle topladığı RX 7800'lü sistem o da 37k civarında fiyat olarak. Ayrıca 2K IPS panel min 144-165 Hz bir monitör önerisinde de bulunursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Sistem güzel hocam, SSD KC 3000 . Soğutucu olarakta Phantom Sprit yapılabilir.

AOC 23.8" Q24G2A/BK 165Hz 1ms HDMI DP AdaptiveSync QHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA Çok teşekkürler. Peki son olarak bu monitör nasıl sizce? 27 ler bana biraz büyük geliyor fps falan oynarken. Ama öte taraftan 2k 24 inch monitör de çok yok galiba piyasada. @xDraco
Evet bende pek bilmiyorum. Ama attığın model alınabilir. 24 kimisine göre garip gelebilir, 27 ye alıştığımız için. 27 de zor takip edersin FPS oyunlarını. Ama genel olarak hikaye odaklı takılıyorsan 27 al derim keyfi başkadır.

Evet bende pek bilmiyorum. Ama attığın model alınabilir. 24 kimisine göre garip gelebilir, 27 ye alıştığımız için. 27 de zor takip edersin FPS oyunlarını. Ama genel olarak hikaye odaklı takılıyorsan 27 al derim keyfi başkadır.
Tamamdır, çok sağolasın.

Geri
Yukarı