RTX 4070 Super ve R5 7500F sistem nasıldır?

Bütçe
45000
İşlemcileri aynı.

Anakart hem B serisi. Hem de daha iyi.

İşlemci soğutucusu 2x120mm hava soğutma. Sıvı soğutmaya nazaran çok çok daha uzun ömürlü ve yakınlar.

Ekran kartı olarak da aynı. INNO3D yurt dışında çok sevilen ve popüler bir marka. Galax'dan daha iyi bence.

RAM 16 GB daha fazla. MHz değeri daha fazla ve CL değeri daha düşük. Artı olarak G.Skill bilinen en kaliteli RAM çiplerine sahip. Samsung çipleri ile üretiliyor.

SSD attığım da çok kaliteli bu sistem de ki de kaliteli bir şey diyemem.

Kasa benim attığım 750W Gold. Daha büyük ve ekran kartı desteği daha büyük.

Stoku bitmiş sabah bitirmişler. Takip edin sık sık yenileniyor.

Başka soru?

İşlemcileri aynı.

Anakart hem b serisi. Hem de daha iyi.

İşlemci soğutucusu 2x120mm hava soğutma. Sıvı soğutmaya nazaran çok çok daha uzun ömürlü ve yakınlar.

Ekran kartı olarak da aynı. INNO3D yurt dışında çok sevilen ve popüler bir marka. Galax'dan daha iyi bence.

RAM 16 GB daha fazla. MHz değeri daha fazla ve CL değeri daha düşük. Artı olarak G.Skill bilinen en kaliteli RAM çiplerine sahip. Samsung çipleri ile üretiliyor.

Başka soru?

O sistemin stoku yaklaşık 1 haftadır yok. Geçmiş günlerde ASUS Dual ve MSI Ventus ile birkaç kere pahalıya sattılar o kadar. Öneri yaparken önce sistemi kontrol edin ve link atın ki insanlar görsün.

İşlemcileri aynı.

Anakart hem b serisi. Hem de daha iyi.

Başka soru?

Öncelikle, konuyu açan arkadaş A620M değil B650M eklediğini söyledi anakartı. Ekran kartını kıyaslamayacağım çünkü Galax'de yurt dışında çok sevilen bir marka. RAM 16 GB fazla degil(2 tane eklediği gözüküyor fotoda), arkadaşın 6000 MHz 40 CL, senin sistem 5600 MHz 30 CL. Markasına bir şey diyemem. Kasada haklısın.
Fiyat konusunda haklısın. Hazır sistemlerde çok fazla upgrade yapınca fiyat olması gerektiğinden biraz fazla artıyor. Ayrıca senin sistem 1 haftadır stoklarda yok. Abarttığın gibi çok kötü bir sistem değil.

Çok kötü sistem hocam.

Eki Görüntüle 2106791

Bunu almanızı öneririm.

Sistem gerçekten çok kötü bu fiyata. 6000 TL ucuzuna çok daha kalitelisini alıyorsun.
hocam attığınız sistem çok daha iyi değil sadece fiyat olarak daha uygun. Zaten attığınız sistemi alacaktım bu arada daha uygun olması için ama üstte birininde yazdığı gibi sürekli bi parçanın stoğu bitiyodu ve bunla uğraşmak istemedim daha fazla.
Kasa konusunda hak veriyorum sadece diğer konuları yine arkadaş yazmış bir üstte.

Doğru yapmışsın. Bir aksilik olmazsa bu sistemin aynısını yazın kardeşime alacağım. Hayırlı olsun.
Teşekkürler bu arada. Umarım sıkıntı çıkmaz size de şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı