RTX 4070 Ti bilgisayar toplama

Bütçe
45000
Fiyatlar artmış :/

Kasayı NZXT'nin kasasıyla değiştirsek sıkıntı olmaz değil mi?

Ve butceyi aşırı aşmadan 4070 Ti ekleyebilir miyiz?

Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama az önce baktım ve NZXT'nin önü kapalı modelleride varmış. Onları tercih etmezseniz daha iyi olur hava devirdaimi açısından. Bu nedenle NZXT'de bir model öneremeyeceğim. 4070TI içinde genel olarak bir baktım. Evet ekleyebiliriz. Ama 4070TI'ın yorumlarında 4070 dikkat edin diyenler olmuş. Yani orası bir muamma.

Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama az önce baktım ve NZXT'nin önü kapalı modelleride varmış. Onları tercih etmezseniz daha iyi olur hava devirdaimi açısından. Bu nedenle NZXT'de bir model öneremeyeceğim. 4070TI içinde genel olarak bir baktım. Evet ekleyebiliriz. Ama 4070TI'ın yorumlarında 4070 dikkat edin diyenler olmuş. Yani orası bir muamma.
Ayrıca Visual Studio, AutoCAD gibi programlar kullanıp render yapıyor musunuz?

Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama az önce baktım ve NZXT'nin önü kapalı modelleride varmış. Onları tercih etmezseniz daha iyi olur hava devirdaimi açısından. Bu nedenle NZXT'de bir model öneremeyeceğim. 4070 Ti içinde genel olarak bir baktım. Evet ekleyebiliriz. Ama 4070 Ti'ın yorumlarında 4070 dikkat edin diyenler olmuş. Yani orası bir muamma.

Ayrıca Visual Studio, AutoCAD gibi programlar kullanıp render yapıyor musunuz?

O tür render değil video edit Unreal Engine gibi şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı