RTX 4070 Ti FurMark değerleri nasıl?

Bu şekilde aslında çok bir sarkma var mı ben tespit edemedim, tabii anlayan gözle bakılırsa daha iyi olur.

İnterneten senin kartını araştırdım kartın braketi biraz garip anakarta bağlandığı vs söyleiyor birkaç videoda, ben bu kafada bir şey kullanıyorum böyle bir şey bakabilirsin.

İnterneten senin kartını araştırdım kartın braketi biraz garip anakarta bağlandığı vs söyleiyor birkaç videoda, ben bu kafada bir şey kullanıyorum böyle bir şey bakabilirsin.
Modeli nedir hocam o tarz birşey işimi görür.

Selam, 4070 Ti almıştım montaj sonrası ilk testini yapıyorum. Değerler konusunda bilgim olmadığı için, fikir sahibi arkadaşların yorumlarını bekliyorum
Hocam bende asus rtx 4070 modeli var. Furmark testinde 11909 çıkıyor. neden bu kadar düşük

selam, Asus Rtx 4070 Tİ ekran kartı ile furmark bench testinde 76 dereceyi görüyorum.
Kasa Thermaltake versa TG27 ( arctic f140 1400 mm fan ekledim egzoz fan olarak)
Kasa yukarıda duruyor, önü arkası açık...
Soğuk odada denedim yine aynı şekilde sonuç alıyorum.
Oyunlarda 2k ultra ayarlarda ortalama 68 - 70 derece
Bf5, Apex Legends, CS 2 ..v.s
Bilgisayar yeni garantiye göndermeli miyim ?

Bu şekilde aslında çok bir sarkma var mı ben tespit edemedim, tabii anlayan gözle bakılırsa daha iyi olur.

Hocam bunu bayağı once yazmissiniz ama komik bir şey atayım kendi heybetli mi heybetli 3060 Ti mi mandal ile sabitliyorum
Ama bir seye 500-600 vermektense is goruyor sadece komik duruyor kabul ediyorum.
Ama halinden cok memnun o merak etmeyin tam oturdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…