RTX 4070 Ti modelleri arasındaki fark nedir?

Asus'un TUF ve ROG olarak iki serisi vardır. ROG serisi en üst kalitedir. MSI'ın da Ventus ve Gaming X modelleri vardır. Gaming X en yüksek kalitedir. Yani bu üç ürün arasından Gaming X ve ROG Strix premium modellerken, TUF gaming bir alt sınıfta kalıyor. Bana sorarsanız hiçbir farkları yok. İçindeki GPU aynı GPU ucuz olanı alın gitsin.

Soğutma fan sessizliği gibi ama aralarında fazla bir fark olmuyor bu ekonomide ucuzunu almak en mantıklısı gibi.

Ayrıca geçenlerde gaming x modeli indirime girmişti. Ben 26K Tl'ye aldım. Belki tekrar girebilir. Bu fiyatlardan pek satılmıyor kartlar çünkü.
KS , bu arkadaşın yorumunu gördüm meraktan soruyorum kb. Hocam nerden aldınız 26k'a ? ve ne zaman?

Anladım hocam, Vatan haftasonları %10 indirimli 29k'a satıyor gaming x modelini. Alsam mı beklesem mi çok kararsızım
Tercih sizin. Ben denk geldiği için almıştım yoksa 29-30 k vermezdim muhtemelen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…